Žmogaus mirtis dažnai būna staigi ir netikėta. Daugeliui, ypač mirusiojo artimiesiems, gali būti sunku suprasti, kad žmogaus, su kuriuo neseniai bendravo, staiga nebeliko. Bet kuriuo atveju velionio artimiesiems tenka ne tik susidoroti su savo vidiniu skausmu ir išgyvenimais, bet ir tinkamai atlikti pareigą – palydėti į paskutinę kelionę.

Laidojimo namai ir jų paslaugos turi būti pasirenkamos tinkamai ir atsakingai

Laidojimo paslaugos Kaune https://www.gedulas.lt/ yra protingas sprendimas mirusiojo laidotuvėms be problemų. Žinoma, laidotuvių įmonės samdymas neturėtų kelti problemų, tačiau kai toks didelis pasirinkimas, gali būti tikrai sunku. Ar tai turėtų būti vertinama vien pagal kainą? Pirmą kartą tokioje situacijoje atsidūrę žmonės dažnai sutrinka ir pradeda ieškoti atsakymų. Taigi pažiūrėkime, kaip išsirinkti laidojimo paslaugą.

Kaip ieškoti laidojimo įmonės?

Žmogui mirus, už laidotuves atsako jo artimieji. Laidotuvių organizavimas gali būti sudėtingas, ypač jei esate nepatyręs. Juk reikia galvoti apie begalę dalykų ir nieko nepamiršti. Be organizacinių problemų, yra ir finansinė našta, todėl pagalba yra svarbesnė nei bet kada.

Kaip pradėti ieškoti laidojimo paslaugų?

Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į vietą ir atstumą iki artimiausio miesto ir iki laidojimo biuro įmonės. Jei esate mieste, paimkite ragelį ir paskambinkite bent kelioms laidojimo įmonėms. Trumpai apibūdinę situaciją, teiraukitės šarvojimui tinkamų valandų ir teikiamų paslaugų kainos. Jei reikia, patikrinkite, ar kremavimo paslaugos yra prieinamos. Rekomenduojama įvertinti bendravimo ir konsultavimo telefonu kokybę. Atlikę kelis tokius skambučius jau žinosite, kokie yra laidojimo paslaugų įkainiai, ir galėsite tiksliau pasirinkti.

Į ką atsižvelgti?

Renkantis laidojimo namus, svarbu peržiūrėti siūlomus paslaugų paketus. Jei jums reikia pilnos laidojimo paslaugos, pasidomėkite, ar siūloma paslauga apima viską: nuo mirusiojo šarvojimo iki karsto nešimo. Šis niuansas svarbus, nes neturint konkrečių laidojimo paslaugų (pvz., kremavimo, karsto nešimo ar duobės kasimo), teks susirasti kitą laidojimo paslaugų įmonę, mokėti atskirai ir skirti daug papildomo laiko laidotuvėms organizuoti. Profesionali laidojimo įmonė ne tik pasirūpins, kad Jums nesukeltų papildomų galvos skausmų, bet ir patars, ką reikėtų žinoti apie artimojo mirtį (išmokos, pašalpos, reikalingi dokumentai ir pan.).

Laidotuvių organizavimas taip pat gali būti privaloma paslauga, kurią teikia laidojimo paslaugų įmonė. Aiški įvykių seka ir nuoseklus organizavimas leis susitelkti į teisingą ir tinkamą atsisveikinimą su velioniu. Rimtumas yra neatsiejama kokybiškų laidotuvių dalis, todėl laidojimo paslaugos gali ne tik padėti pamiršti organizacinius aspektus, bet ir susirūpinti.

Laidotuvių paslaugos Kaune – kodėl verta rinktis įmonę?

Jeigu ieškote patikimų laidojimo paslaugų Kaune, UAB „Gedulas“ pasirūpins, kad Jūsų artimojo laidotuvės būtų sklandžios ir įsimintinos, todėl galėsite tinkamai atsisveikinti su mylimu žmogumi. Laidojimo paslaugos teikiamos 24/7 ir ilgametė patirtis organizuojant laidotuves bei aukštos kvalifikacijos darbuotojai užtikrins teikiamų paslaugų kokybę. Patogi ir graži renginio vietos aplinka užtikrins ramybę, o naudojamos modernios priemonės leis laidotuvėms atitikti visus bendruosius laidotuvių etikos standartus.

Jei norite viskuo pasirūpinti patys – tai užims daug laiko ir negalėsite atsipalaiduoti artimojo atsisveikinimo metu. Dėl to geriau visą naštą patikėkite profesionalams ir neturėsite jokių problemų.

Užs. Nr. 32