Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius lankėsi Labūnavos pagrindinėje mokykloje, kur susitiko su mokinių tėvais.


Susitikime taip pat dalyvavo pedagogai, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė, Kėdainių rajono savivaldybės vyr. specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė) Justina Koriznaitė.

Labūnavos pagrindinėse mokyklos bendruomenė klausė pranešimų apie šių dienų jaunimui svarbius dalykus.

Su labūnaviškiais kalbėta apie šių dienų jaunimo, ypač paauglių, aktualijas, negatyvius reiškinius. D. Avižiuvienė pristatė pranešimą „Ar tikrai naujosios rūkymo metodikos – saugesnė alternatyva?“ J. Koriznaitė papasakojo apie Lietuvos Respublikos vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo taikymą Kėdainių rajono savivaldybėje.

Bendruomenės pareigūnai A. Mickevičienė ir R. Mackevičius kalbėjo apie paauglių atsakomybes, taip pat pristatė projektą „Ar garini, ar rūkai – vis tiek save žudai“.

Bendruomenės pareigūnai taip pat susitiko su Labūnavos pagrindinės mokyklos moksleiviais. Mažiausiems 1–2 klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamoka „Būk saugus“. Penktų–devintų klasių moksleiviai išklausė paskaitas apie jų teisines atsakomybes.