Spalio 25 dieną, švenčiant Konstitucijos 25-metį, Prezidentūroje iškilmingai apdovanoti jubiliejinio Konstitucijos egzamino nugalėtojai. Tarp geriausiai pasirodžiusiųjų – ir mūsų kraštietės iš Labūnavos pagrindinės mokyklos.

Jauniausi egzamino dalyviai, 1–4 klasių mokiniai, varžėsi atlikdami kūrybinę užduotį tema „Konstitucija, Tavo gimtadienį švenčiu!“. Tarp laimėtojų šioje grupėje – nuostabių piešinių autorės antrokė Lėja Dovidavičiūtė ir ketvirtokė Augustė Ginelevičiūtė iš Labūnavos pagrindinės mokyklos. Mergaites konkursui ruošė mokytojos Diana Dovydavičiūtė, Jurgita Vaitiekūnienė.

Mūsų kraštietes, kaip ir kitus geriausiai egzamine pasirodžiusius šalies piliečius, iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu pasveikino Konstitucijos egzamino globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministrė Milda Vainiutė.

„Jausmas nepakartojamas ir naujas abejoms mergaitėms. Jos labai jaudinosi prieš susitikdamos su Prezidente ir prisipažino, kad labiau norėjo ne apdovanojimų, bet paspausti šalies vadovei ranką. Juk ne kiekvienas žmogus Lietuvoje turi garbę ir galimybę tai padaryti. Augustė ir Lėja labai didžiuojasi nugalėjusios daug pretendentų, užėmusios pirmas vietas Konstitucijos egzamine ir gavusios tokį aukštą apdovanojimą iš pačios Prezidentės rankų“, – šypsojosi mokytoja D. Dovydavičiūtė, ruošusi antrokėlę Lėją.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.