Kėdainių rajono Gojaus kaime, ant Nevėžio kranto, įsikūrusi kaimo turizmo sodyba ,,Gojaus atgaiva“. Čia jau kelintus metus iš eilės vykdoma stovykla ,,4 Super dienos“ vaikams nuo 7 metų iki 15 metų. Jos organizatorė yra šokių studija ,,Izzadora” su charizmatiška vadove Jurgita Liebiene. Stovykla organizuojama jau nuo 2018 metų, per vasarą įvyksta po dvi stovyklas vaikams, t. y. liepą bei rugpjūtį. 

Kokie didžiausi privalumai ir išskirtiniai stovyklos bruožai? 

Visų pirma – „gardžiausias“ įrodymas, kad stovykla yra įdomi, tai grįžtantys vaikai. Yra ir tokių, kurie dalyvauja jau nuo pat pirmos stovyklos, ir jie dalyvauja abiejose – liepos ir rugpjūčio – veiklose. 

Pagrindinis išskirtinumas – 100 proc. vaikų užimtumas kūrybinėmis, sportinėmis, meninėmis ir džiaugsmą teikiančiomis bei žmogiškojo AŠ ugdymo veiklomis. 

Labai svarbu ir grįžtamasis ryšys tėveliams. Stovyklos patirtis rodo, kad tėveliams be galo svarbu matyti ir žinoti, ką šiuo metu vaikai veikia, net ir labai buitiški kasdieniai klausimai: ar yra pasikeitę rūbus, ar išsivalo dantukus, ar jaučiasi gerai, ar valgo maistą ir kiti.

„4 Super dienos“ stovykloje šiemet į programą įtraukta: 

 • sportiniai ir pramoginiai žaidimai;
 • žygiai;
 • maudynės;
 • piešimas ant vandens;
 • spalvų ir vandens fiesta;
 • šviesų instaliacijos;
 • zefyriukai ant laužo;
 • keramikos pamoka;
 • draugiškumo gamtai paskaita bei praktinis-kūrybinis užsiėmimas;
 • saugaus elgesio internete paskaita, videokūrybos dirbtuvės;
 • gongų garsai;
 • ir kita.

O ką dažniausiai patys vaikai kalba apie stovyklą? Tai pamatėme videoreportažuose, kuriuos kūrė patys vaikai. 

Adomas labiausiai akcentavo aplinkos vaizdus, gamtą bei padirbėjo su videoefektų bei muzikos derinimu.

Adrija pateikė „blogerės“ poziciją „Ar norite sužinoti daugiau apie „4 Super dienos stovyklą“? Joje pasakoja, kad stovykloje dalyvauja jau ketvirtus metus iš eilės, tikrai linksma, dažnai maudosi, skanus maistas ir erdvūs kambariai, puikūs vadovai ir geros sportinės veiklos.  

Aistė meniškai ir su daug akcentų parodė per detales, kaip ji mato stovyklą.

Deivina pirmą kartą dalyvavo stovykloje. Pirmi jos žodžiai buvo: „Man čia labai patinka!“ 

Toliau trumpai ir aiškiai pažymėjo jai patikusias pramogas, ir pirmoje vietoje – maudynes.

Guoda pasitelkė draugų pagalbą ir padarė interviu su Rūta. Ji pradėjo prisistatydama, minėjo, kad jau ketvirtą kartą stovykloje. Patinka visi draugai, ir draugai yra visi stovyklos dalyviai. Jai nepatinka anksti keltis… (Stovyklos oficialus rytas – 8 val., o 8.15 val. jau ryto mankšta).

Kostas. Jam 8 metai ir sako, kad jam patinka upė, namai, kuriuose gyvena (juos apibūdino kaip gigantiškus), o nepatinka karštas oras. (Stovyklos dienomis lauko temperatūra buvo apie +30 – +34 laipsniai).

Marija. Su drauge paruošė interviu, kuriame Gabija (15 metų) pasakoja dienoraščio stilistiką primenantį filmuką. Stovykloje antrą kartą, smagiausias laikas yra maudynių metu, tačiau kitos veiklos nėra labai nuobodžios. Klausėsi muzikos, šoko, išdykavo ir labai skaniai valgė. 

Mėtos filme padėjo draugės. Pirma diena, ir jau labai smagu, todėl ėjo maudytis. Labai minkštos lovos, labai geros draugės, labai labai patinka ir net labai smagu, kai vos vos palijo. 

Pijus. „Blogerio“ stilistika, graži kalbėjimo maniera, tvarkingas, teisingas rakursas, sklandus, trumpas pasakojimas bei gražiai pateiktos detalės.

Vakarė. Jau ketvirtus metus dalyvauja, mano, kad labai puiki stovykla norint susirasti naujų draugų, linksmai praleisti laiką. Visi vadovai labai malonūs, draugiški, taip pat ir vaikai, visada padės ir patars. Labai lengva rasti bendrą kalbą, visi labai gražiai bendrauja. Kambariai yra labai erdvūs, maistas labai skanus, daug maudosi, mano, kad čia yra viskas, ko gali prireikti gerai stovyklai. Taip pat jau planuoja dalyvauti kitų metų stovykloje.   

Džiugina, kad vaikai tokie atviri, paprasti interviu metu, naudojasi įvairiomis technologijomis. Jau būdami 8-erių ar kiek vyresni naudoja įvairius redagavimui skirtus video- ir muzikos efektus. 

Ar pastebėjote, kiek kartų buvo minėtas LABAI? Būtent todėl stovykla „4 Super dienos” yra LABAI gera stovykla įvairaus amžiaus vaikams. Rugpjūčio mėnesiui dar yra likę kelios vietos – paskubėkite!

Straipsnio ir nuotraukų autorė
Irina ScarFa

Panašios naujienos