Kovo 5-ąją visuose Lietuvos policijos komisariatuose vyko atvirų durų dienos. Jos buvo skirtos vyresniųjų klasių jaunuoliams, dar neapsisprendusiems, kokią ateities profesiją pasirinkti.

Į Kėdainių rajono policijos komisariato organizuotas atvirų durų dienas susirinko apie 70 vyresniųjų klasių moksleivių.

Į Kėdainių rajono policijos komisariato organizuotas atvirų durų dienas susirinko apie 70 vyresniųjų klasių moksleivių.

„Esi smalsus ir pareigingas? Tau rūpi asmens ir visuomenės saugumas? Nebijai iššūkių? Policininko profesija kaip tik tau!“ – tokiu šūkiu į Kėdainių rajono policijos komisariatą buvo kviečiami rajono ugdymo įstaigose besimokantys mokiniai. Iš viso į susitikimą atvyko apie 70 mokinių.

Darbo vieta – garantuota
„Džiaugiuosi, kad jūsų čia susirinko tiek daug. Labai tikiuosi, kad šis susitikimas padės apsispręsti pasirinkti būtent policininko profesiją. Šiuo metu mūsų komisariate yra apie 20 laisvų darbo vietų, tad baigus mokslus darbo vieta – garantuota“, – sakė Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Dirmeikis.
Susidomėjusių mokinių tarpe buvo matyti ir nemažai merginų. Kad su kasdieniu policijos pareigūno darbu gali puikiai susidoroti ir moteris, puikiai įrodo ir Viešosios policijos Prevencijos poskyrio vyresniosios specialistės Redos Švilpienės pavyzdys. „Aš policijos profesija susidomėjau dar mokykloje. Iki šios dienos nė kiek nesigailiu, kad pasirinkau tapti policininke. Jei yra noro, šiame darbe nieko sudėtingo nėra. Viskas yra įmanoma“, – šypsojosi pareigūnė.

Pristatė kasdienį policijos darbą
Susitikimo su mokiniais metu buvo aptarti stojimo į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą reikalavimai, kita informacija apie galimybes tapti policijos pareigūnu. Stojant mokytis šios profesijos profesiją ypač svarbus fizinis pasirengimas, esama sveikatos būklė. Vėliau apie savo darbo subtilybes bei kasdienybę pasakojo patys policininkai: Patrulių būrio patruliai, apylinkės inspektoriai, Prevencijos poskyrio tyrėjai, Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai. Mokiniai, apsilankę Operatyvaus valdymo poskyryje, susipažino su policijos ginkluote, specialiosiomis priemonėmis, apsilankė laikino sulaikymo kamerose, susipažino su budėtojais.

Panašios naujienos