MM-250Kėdainių kultūros centras, jau ketvirtą kartą organizuojantis Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimus, kviečia rinkti Metų Moteris 2014.
Nominacijos suteikimo tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį ir padėkoti Kėdainių krašto moterims, kurios 2014 metais padarė daugiau nei joms priklausė pagal profesiją ar pareigas, pasižymėjo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, politikos, socialinio vystymo bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla ugdė pilietiškumą, gerumą, filantropiją.

Kandidates iš viso Kėdainių krašto prašome siūlyti į šias nominacijas:
METŲ MAMA – už tris ir daugiau dorai, kultūringai išauklėtus ar auklėjamus vaikus arba už nepriekaištingą kasdienę savo vaiko su negalia priežiūrą.
METŲ ALTRUISTĖ – už neatlygintiną darbą ir labdaringą veiklą.
METŲ SPECIALISTĖ – už profesionalumą, novatoriškumą, pareigingumą, darbštumą, laimėjimus profesinėje srityje.
METŲ VISUOMENININKĖ  – už bendruomeniškumą, drąsą ir ryžtingumą, aktyvią visuomeninę, politinę veiklą.
METŲ ATRADIMAS – už įgyvendintą originalų sumanymą mokslo, verslo, sporto, kūrybos ar kitoje srityje ir jo pristatymą visuomenei, už visuomenės pastebėtą neeilinį gebėjimą.

Pamatykime! Įvertinkime!  Padėkokime!

Primename, kad ankstesniais metais jau išrinktos Kėdainių krašto Metų Moterys ir šio renginio organizatorės rinkimuose dalyvauti negali.

Kėdainių krašto Metų Moterų nominacijomis jau apdovanotos šios moterys:
2012 m. – Malenija Pivorienė, Rima Petrilevičienė, Dalia Minkevičienė-Jazdauskienė, Jolanta Bareikienė, Elena Černeckienė, Irutė Merkeliūnienė, Asta Kanapinskienė.

2013 m. – Nijolė Mykolaitienė, Marija Burneikienė, Vaiva Gulbinienė, Audronė Kasperavičienė, Ilona Kuprevičienė, Vilma Šnurevičiūtė, Aušra Vaidotienė.

2014 m. – Asta Ambrazienė, Almonė Šilkaitytė, Virginija Vilkelienė, Raminta Matulytė-Šilienė, Violeta Liutkienė, Vitutė Dudonienė, Rūta Plučiuvienė, Žydrė Vancevičienė, Sigita Vievesienė, Audronė Pečiulytė.

Svarbiausia – MOTYVACIJOS

Kandidates siūlyti prašome motyvaciniu laišku, kurį siųsti galite el. paštu rezisieriai@takas.lt
Popierinį laišką galite palikti Kėdainių kultūros centro kasoje darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba siųsti adresu:

Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimai
Kėdainių kultūros centras
J. Basanavičiaus g. 24
LT-57286 Kėdainiai

Laiške būtina nurodyti siūlomos kandidatės vardą, pavardę, tikslų gyvenamosios vietos ar darbovietės adresą ir argumentus, kodėl siūlote būtent ją. Motyvacija turi būti išsami ir aiški – taip parodysite daugiau pagarbos savo siūlomai kandidatei ir suteiksite daugiau galimybių būti išrinktai.
Motyvacinių laiškų lauksime iki vasario 19 d. 17 val. Vėliau jie nebus priimami.

Parašų rinkti NEREIKIA!

Didžiausia naujiena ta, kad šiais metais už kandidates, kurias siūlysite, nereikia rinkti parašų – jokie parašai, jokie pritariančiųjų sąrašai nebus priimami ir skaičiuojami.
Siūlyti kandidačių negalėsite ir telefonu.
Balsavimas

Vasario 24 d. „Rinkos aikštės“ numeryje bus paskelbtas visų kandidačių pristatymas ir balsavimo taisyklės. Iš visų pasiūlytų kandidačių kiekvienos nominacijos nugalėtoją rinksite Jūs ir autoritetinga komisija.

Šventė „Ačiū, kad šalia esi“
Šventė „Ačiū, kad šalia esi“, kurios metu bus paskelbtos ir apdovanotos Kėdainių krašto Metų Moterys, vyks kovo 6 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre.

Visą informaciją apie Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimus rasite mūsų interneto svetainėje ir šio renginio informacinio partnerio laikraščio „Rinkos aikštė“ puslapiuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.