Kėdainių miesto seniūnija kviečia daugiabučių namų bendrijas pasirūpinti aplinka ir sugrėbti rudeninius lapus savo teritorijose.

Bendrijų pirmininkai turėtų kreiptis į miesto seniūniją (tel. (8 347) 67 287), iš kurios galės pasiimti specialiai lapų krovimui skirtų maišų. Sukrautus į maišus lapus į kompostavimo aikštelę išgabens seniūnijos darbuotojai su seniūnijos technika.

Į seniūniją dėl tokių maišų jau kreipėsi mokyklos, kitos įstaigos ir 31 daugiabučių namų bendrija, norinti susitvarkyti savo teritoriją. Dar 38 daugiabučiams, kurių aplinką ir laiptines prižiūri įmonė „Paslaugos namui“, rūpintis lapų sugrėbimu nereikės – tai padarys ši įmonė.

Iš viso miesto seniūnijos teritorijoje yra užregistruotos 185 daugiabučių namų bendrijos, tad seniūnijoje už socialines pašalpas „atidirbantys“ žmonės visų lapų sugrėbti ir išgabenti iki žiemos nespės. Šiuo metu visos pajėgos nukreiptos į lapų šlavimą ir grėbimą viešosiose erdvėse, taip pat daug dėmesio skiriama kapinių tvarkymui. Pagal gautus žmonių prašymus, Kauno ir Dotnuvos gatvių kapinėse pjaunamos tujos ir kiti dideli medžiai, augantys pačiose kapavietėse ir keliantys daug nepatogumų.

Gegučių parke ir kitose didelių plotų viešosiose erdvėse kitą savaitę lapai bus renkami mechaniniu būdu, prie seniūnijos traktoriaus sumontavus specialų lapų rinkimo mechanizmą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.