Kėdainietė Eglė Šalvienė, išvykusi uždarbiauti į Norvegiją, neturėjo nė mažiausios minties ten ir pasilikti. Užsienyje pasisėmusi patirties ir užsidirbusi pinigų, ji gimtajame mieste atidarė vaikų žaidimų kambarį „Krokolandas“.

Kėdainietės E. Šalvienės įkurtame „Krokolande“ linksma ne tik paprastomis dienomis – šiame vaikų žaidimų kambaryje organizuojami smagūs ir linksmi vakarėliai vaikams ir tėveliams.

Kėdainietės E. Šalvienės įkurtame „Krokolande“ linksma ne tik paprastomis dienomis – šiame vaikų žaidimų kambaryje organizuojami smagūs ir linksmi vakarėliai vaikams ir tėveliams.

Spalio mėnesį duris atvėręs „Krokolandas“ sparčiai populiarėja tarp šeimų. Čia vaikai gali linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį: pasikarstyti, palankstyti, išmėginti visokiausias čiuožyklas, „pasimaudyti“ kamuoliukų baseine, laipioti sienelėmis, pašokinėti ant batuto. Vaikai gali pažaisti ir su įvairiais lavinamaisiais žaislais. Ir, žinoma, susirasti daug naujų draugų. „Noriu pabrėžti, kad vaikams čia yra sudarytos visos sąlygos linksmai, o svarbiausia saugiai papramogauti. Smagu matyti, kai pas mus apsilanko kelios šeimos su savo vaikais ir pas mus leidžia savo laisvalaikį. Tėveliai čia gali pasėdėti, atsipūsti, su kitais tėveliais pasidalinti vaikų auginimo patirtimi arba, jei bus noro, pažaisti biliardą“, – sakė „Krokolando“ savininkė E. Šalvienė.
Be kasdienių pramogų, žaidimų kambaryje organizuojami ir gimtadieniai, šeimos šventės, taip pat teminiai karnavalai, diskotekos. „Čia vaikai gali būti ir visą dieną. Tai labai patogu tėvams, ypač atvykusiems iš kaimo vietovių. Pas mus jie savo atžalas gali palikti porai valandų, per kurias susitvarko visus reikalus, ramiai apsiperka. O vaikai tuo metu smagiai praleidžia laiką“, – sakė pašnekovė ir pridūrė besidžiaugianti, kad pažaisti, pakeisti namų aplinką atvyksta daug jau ne kartą prieš tai čia apsilankiusių mažylių.
Entuziazmo ir optimizmo netrūksta
Kadangi emigrantų duona neviliojo, moteris kartu su savo šeima iš tolimosios Norvegijos grįžo į gimtuosius Kėdainius. O ir uždirbtų pinigų nesinorėjo išleisti bet kaip. „Pastebėjome, kad Kėdainiuose nėra vietos, kur vaikai galėtų linksmai praleisti laiką, papramogauti. Taip ir gimė idėja kažką tokio panašaus atidaryti ir čia, juolab kad užsienyje tokie vaikų žaidimų kambariai yra labai populiarūs“, – sakė E. Šalvienė. Paklausta, kodėl pasiryžo kurti savo verslą gimtajame mieste, pašnekovė šyptelėjo – juk ir čia galima susikurti verslą, sėkmingai jį vystyti. „Reikia tik stengtis, daryti“, – priduria ji.
Alkani neliks
„Krokolande“ pramogauti, švęsti šventes vienu metu gali iki 50 vaikų. Be to, tiek žaidžiantys vaikai, tiek ir juos atlydėję tėveliai neliks alkani – čia galima užsisakyti gardžių picų, suvalgyti ledų, užkandžių, atsigaivinti įvairiais gaiviaisiais gėrimais ar pasimėgauti vietoje gaminama kava. „Krokolande“ papramogauti vaikai kviečiami tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais.
„Tad visus vaikučius kviečiame smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį „Krokolando“ žaidimų kambaryje“, – šypsojosi E. Šalvienė.

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.