Pelėdnagiškiai ir visi, neabejingi bendrai gerovei, šeštadienį kviečiami į talką. „Kviečiu visus prisijungti prie Pelėdnagių kaimo Beržų gatvės aikštyno tvarkymo akcijos. Norime atnaujinti riedutininkų važinėjimo rampas, sutvarkyti krepšinio aikštelę“, – kvietė akcijos sumanytojas Edgaras Urbonavičius.

rampos x

Rampos visiškai netinkamos jaunimo mankštinimuisi

Aikštyne pastatytos riedutininkų rampos, iki šiol buvusios populiaria vaikų ir jaunimo laisvalaikio praleidimo vieta, pastaruoju metu net keliančios pavojų sveikatai. „Vaikai vis rečiau ten lankosi, kadangi per tas rampas tai kelnes susiplėšo, tai užsigauna į jų atplaišas“, – pasakojo E. Urbonavičius, pats kasdien matantis nesaugiomis ir pavojingomis tapusias rampas.

„Kadangi nesenai prisidėjau prie Vaidoto Avižiaus surengtos riedutininkų rampos tvarkymo akcijos netoli Smilgos gatvės, tai pagalvojau, kodėl nesuorganizuoti ir Pelėdnagiuose talkos“, – pridūrė jis.

Pasak vyro, bus laukiama įvairiapusė žmonių pagalba – reikia prižėlusią žolę išrauti, aptvarkyti krepšinio aikštelės aplinką. Laukiama pagalba ir medžiagomis bei priemonėmis.

Tad šį šeštadienį, rugpjūčio 15-ąją nuo 9 val. ryto visi neabejingi ir pilietiški kraštiečiai kviečiami į talką, vyksiančią Pelėdnagiuose, Beržų gatvėje esančiuose aikštynuose.

ram

One Response

  1. darbo kelnes

    Nu ir pagaliau tvarko tas aikšteles. Nėra kur vaikams žaisti, tai šlaistosi kampais, nes ten, kur jiems vieta – negalima. Šaunu, kad pagaliau susiprotėjo sutvarkyti, neįsivaizduoju su kuo reiktų važiuoti, kad tokia rampa tiktų vaikams, net su darbiniais rūbais būtų gaila eiti.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.