Keletas Kėdainių miesto gyventojų „Kėdainių mugės“ redakcijai atsiuntė kolektyvinį laišką, kuriame išsako savo pastebėjimus dėl viešojo transporto bilietų.

„Medikai ir keleiviai, viešuoju transportu vykstantys į Kėdainių gydymo įstaigas, pasipiktinę, nes net autobusų stotyje negalima nusipirkti nuolatinių bilietų. Autobusų vairuotojai pikti, jeigu žmogus neturi lygiai tokios pinigų sumos, kiek kainuoja bilietas. Ir patys bilietėliai pabrango, kioskuose jų nebegalima nusipirkti. Kita problema, kad vairuotojai neturi bekontakčių aparatų, todėl autobuse už bilietus banko kortele neatsiskaitysi. Tai ypač svarbu koronaviruso metu, nes ir vairuotojai, ir keleiviai priversti čiupinėti pinigus. Visi pikti, ir į ligoninę vykstantys medikai, ir keleiviai, ir vairuotojai. Kaip ketinama spręsti tokią situaciją?“, – rašoma kėdainiečių laiške.

Į tai bendrovės „Kėdbusas“ direktorius Remigijus Naujokas atsakė:

„Kėdainių miesto autobusų vienkartinius ir terminuotus mėnesinius bilietus galima įsigyti autobusų stoties kasoje ir maisto prekių parduotuvėje, esančioje prie J. Basanavičiaus g. galinės autobusų sustojimo aikštelės, išskyrus terminuotą mėnesinį bilietą važiuoti darbo dienomis. Jis parduodamas  tik autobusų stoties kasoje. Informacija apie bilietų kainas, kurios nesikeičia nuo 2008 metų liepos, ir bilietų platinimo vietas yra pateikta autobusų stoties skelbimų lentoje, įmonės „Kėdbusas“ elektroninėje svetainėje ir pačiuose autobusuose. Artimiausiu metu bus surinkta informacija apie kortelių skaitytuvų autobusuose panaudojimo galimybės, įsigijimo ir įdiegimo išlaidas ir tik tuomet bus priimtas atitinkamas sprendimas.“

 (Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Panašios naujienos