Kėdainių krematoriume apsilankė Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) nariai. Jie atvyko susipažinti su krematoriumo veikla ir su jos komunikacija, už kurią krematoriumo ryšių su visuomene projektus įgyvendinanti komunikacijos agentūra „Ad verum“ buvo įvertinta tarptautiniuose konkursuose.

LRVS nariu ekskursijaVienas iš krematoriumo įkūrėjų, krematoriumą valdančios bendrovės „K2 LT“ direktoriaus pavaduotojas ir Valdybos pirmininkas Vidas Andrikis papasakojo svečiams apie krematoriumo projekto idėją, jos įgyvendinimą lydėjusius sunkumus ir dabartinę veiklą. Apie krematoriumo komunikacijos profesinius ypatumus su LRVS nariais dalijosi šios organizacijos narė – agentūros „Ad verum“ partnerė Daina Elena Andrikienė.

2014 metais „Ad verum“ už bendrovės „K2 LT“ veiklos komunikaciją pelnė „European Excellence Awards 2014“ apdovanojimą. O vienais prestižiškiausių laikomų Tarptautinės ryšių su visuomene asociacijos IPRA (International Public Relations Association) apdovanojimų „Golden World Awards for Excellence 2015“ finale „Ad verum“ su Kėdainių krematoriumo komunikacijos kampanija pateko į finalą.

Po apsilankymo krematoriume ir skanių pietų „Grėjaus name“, LRVS narė – kėdainietė Jorūnė Liutkienė surengė kolegoms trumpą ekskursiją po rudenėjančių Kėdainių senamiestį. Svečiai liko sužavėti mūsų miestu ir žadėjo būtinai čia dar atvykti su šeimomis bei pakviesti savo draugus.

Lietuvos ryšių su visuomene sąjunga (LRVS) vienija privačiame, viešajame bei akademiniame sektoriuose dirbančius ryšių su visuomene specialistus, besilaikančius pasaulyje pripažintų veiklos srities etikos reikalavimų ir siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją.

Šiuo metu LRVS yra apie 200 narių.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.