Į ataskaitinį rinkiminį susirinkimą susirinkę Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos nariai ne tik išklausė vadovų ataskaitą, bet ir rinko naujus vadovus.

Neįgaliųjų draugijos pirmininku perrinktas R. Dubosas.

Neįgaliųjų draugijos pirmininku perrinktas R. Dubosas.

Tik renkant naują pirmininką intrigos nebuvo. Kadangi šias pareigas užimti buvo pasiūlyta tik vienam – ketverius metus jau vadovavusiam Rimantui Dubosui – tai jis be konkurencijos ir perrinktas naujai kadencijai.

Pirmininko pavaduotojo pareigos patikėtos Jonui Tumosai. Neįgalieji taip pat išrinko naują revizijos komisiją bei Tarybą. Jos sekretorės pareigos teko Daivai Sipavičienei.

Neįgaliųjų draugija vienija per 900 narių. Šimtas iš jų – veiklūs ir aktyvūs. Kalbėdami apie nuveiktus darbus neįgalieji džiaugėsi pagyvėjusia veikla, padažnėjusia parama.

Nemaža darbų našta draugijoje tenka sekretorei D. Sipavičienei.

Nemaža darbų našta draugijoje tenka sekretorei D. Sipavičienei.

„Mūsų gyvenimas tikrai atsigavo, sustiprėjo įvairių būrelių veiklos, padaugėjo projektų. Žinoma, turime norą į užsiėmimus įtraukti kuo daugiau narių, tačiau viskas priklauso nuo pačių neįgaliųjų“, – sakė draugijos pirmininkas R. Dubosas.

Jis pripažino, kad prabėgę ketveri metai buvo nelengvi, jog draugija susiduria su lėšų stoka, tačiau rankų nenuleidžia ir ateičiai turi gražių planų: „Labai norime sutvarkyti savo turimą pastatą. Svajojame jį rekonstruoti ir papuošti senamiestį. Gyvename nuolatinėse paieškose. Svarbu, kad žmonės mato permainas, jie patys prašo užsiėmimų, turi siūlymų.“

Neįgalieji džiaugėsi pagyvėjusia draugijos veikla.

Neįgalieji džiaugėsi pagyvėjusia draugijos veikla.

Tarybos sekretore išrinkta D. Sipavičienė neslėpė, kad nemažai daliai draugijos narių neįgaliųjų organizacija – atgaiva sielai: „Žmonės susirenka pabūti kartu, pabendrauti. Mums kartu lengviau išgyventi ir džiaugsmus, ir vargus. Smagu, kad nesame vieni, turime pagalbininkų, bičiulių, savanorių. Turime planų ateičiai.“

Susirinkime dalyvavusi savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė teigė, kad neįgalieji yra pati skaitlingiausia nevyriausybinė organizacija: „Esate skaitlingiausi, tad daugiausiai ir galite visko nuveikti. Manau, kad pagal galimybes tenkinate savo lūkesčius. Svarbu, kad neprarastumėte noro eiti pirmyn ir į veiklas įtraukti kuo daugiau narių. Labai linkiu, kad aktyvesni taptų jūsų draugijos vaikai ir jaunuoliai bei kaimuose gyvenantys nariai.“

Susirinkimą neįgalieji vainikavo pačių ir draugų saviveiklininkų pasirodymais.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.