Praėjusį savaitgalį, kai visoje Lietuvoje buvo minima Motinos diena, ši šventė dvigubai džiugi buvo kraštietei Marijai Eigirdienei. Prezidento Gitano Nausėdos dekretu, aštuonis vaikus užauginusiai kraštietei įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis.


Prezidento G. Nausėdos vardu Motinos dienos proga pasveikintos ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotos 46 daugiavaikės motinos, išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ir daugiau vaikų.

Laikantis visų apsaugos priemonių, valstybinius apdovanojimus, gėles ir Prezidento sveikinimą daugiavaikėms motinoms įvairiuose Lietuvos regionuose perdavė Kanceliarijos kanclerė Algė Budrytė ir šalies vadovo patarėjai. Pasibaigus karantinui bus ieškoma būdų pakviesti mamas apsilankyti Prezidentūroje ir asmeniškai pasimatyti su prezidentu.

„Iš Jūsų širdies šilumos ir begalinės meilės užaugę, iš Jūsų rankomis sukurtų namų svarbiausias gyvenimo vertybes išsinešę vaikai – prasmingiausias nuopelnas Lietuvai, vertas pačių gražiausių pagarbos ir dėkingumo žodžių“, – teigiama šalies vadovo sveikinime daugiavaikėms mamoms.

Šalies vadovas padėkojo mamoms už išmintį, rūpestį ir pasiaukojimą, kuriuos jos atidavė savo vaikams, o su jais – ir Lietuvos ateičiai.

Daugiavaikėms mamoms valstybės vadovas palinkėjo daug sveikatos, stiprybės ir laimės brangių žmonių apsuptyje.

2018 metais M. Eigirdienė Metų mama buvo išrinkta Kėdainių rajono savivaldybės organizuotuose Metų moterų rinkimuose.