Deimantines vestuves Kėdainių rotušėje paminėjo Lida ir Antanas Pilioniai.

Itin jausminga ir jauki popietė Kėdainių rotušėje nepaliko abejingų. Čia šeštadienį vyko net dvi išskirtinės sukaktys – deimantinių ir auksinių vestuvių minėjimo šventės

Deimantines, šešiasdešimties metų vestuvių jubiliejų paminėjo Lidos Bronislavos ir Antano Pilionių pora bei auksines, penkiasdešimties metų kartu santuokoje atšventė Aloyza ir Justinas Gaučai. Sutuoktinius atlydėjo gausus būrys pačių artimiausių ir mylimiausių žmonių.

Linkėjo pasitikti geležines vestuves

Pragyventa net šešiasdešimt metų kartu, tačiau iki šiol Lida ir Antanas Pilioniai gyvena santarvėje ir meilėje. Ir puikiai atsimena savo pažintį.

„Vienas nuo kito netoli gyvenome, tad susipažinome šokiuose, gegužinėje. Greit susidraugavome“, – šypsojosi sutuoktiniai. Paklausta, koks yra laimingos santuokos receptas, L. Pilionienė atsakė: „Svarbiausia yra kantrybė ir tolerancija bei pagarba vienas kitam“. Jai antrino ir vyras kartu pridurdamas, kad bene pats gražiausias jos sutuoktinės bruožas – graži šypsena.

Sutuoktiniai visiems, jau gyvenantiems santuokoje, linkėjo gyventi be pykčio, kvietė mokėti atleisti bei neįžeidinėti vienas kito.
Pora susilaukė trijų vaikų, dabar džiaugiasi ir penkiais anūkais bei penkiais proanūkiais. „Viena anūkė kol kas dar neturi šeimos, tad proanūkų skaičius dar tik padidės, dar ne pabaiga“, – šypsojosi L. Pilionienė.

Sutuoktinius mero Sauliaus Grinkevičiaus vardu pasveikinti atvykęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Pavolis šiai porai linkėjo sulaukti 65-ųjų, geležinių vestuvių metinių. Tokia vestuvių sukaktis Kėdainių rotušėje dar niekada nebuvo paminėta!

Svarbiausias dalykas – meilė 

Tą pačią dieną savo auksines vestuves artimųjų apsuptyje paminėjo Aloyza ir Justinas Gaučai.

Tą pačią popietę įžadus atnaujino ir kraštiečių Aloyzos ir Justino Gaučų pora. Jau 47-erius pastaruosius metus Kėdainiuose gyvenantys sutuoktiniai dovanojo vienas kitam pačius gražiausius meilės žodžius.
„Prisiminimai iš bendro gyvenimo yra labai gražūs, o ir gyvenimas buvo labai ramus, be pykčių, skandalų. Laikas labai greitai praėjo“, – šypsojosi A. Gaučienė ir pridūrė, kad pagrindinis, kartu gyvenimo keliu vedęs dalykas, buvo meilė. „Taip pat ir supratimas, pakantumas vienas kitam bei noras turėti ramią, gražią šeimą. Akivaizdu, kad mūsų abiejų norai ir charakteriai sutapo“, – kalbėjo ji.
Justinas Gaučas pasakojo, kad jiedu susipažino darbe bei pridūrė, kad tiek prieš penkiasdešimt metų, tiek ir dabar žmonai likę patys šilčiausi ir tauriausi jausmai. „Geresnės žmonos neieškočiau. Labai gerai sugyvenome, sutarėme visus šiuos metus. Norėčiau kad visi taip: ir vaikai, ir anūkai, ir kaimynai sutartų. Maloniai nugyvenome tuos penkiasdešimt metų“, – sakė J. Gaučas.

Pora užaugino tris sūnus, jau džiaugiasi šešiais anūkais.

Beje, įdomus sutapimas, kad abiejų porų sutuoktiniai gyveno Krakių apylinkėse.

[tribulant_slideshow gallery_id=“304″]

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.