Savaitgalį Bublių tvenkinyje vyko prestižinės šalies meškeriojimo plūdine meškere varžybos. Į jas susirinko geriausi plūdinė meškere žvejojantys sportininkai iš visos Lietuvos. Dvi dienas trukusiose varžybose triumfavo mūsų krašto atstovai! 

2

R. Barkauskas džiaugėsi, kad į šalies meškeriojimo plūdine meškere varžybas prie Bublių tvenkinio susirinko pajėgūs Lietuvos sportininkai.

Varžybose iš viso dalyvavo septynios komandos po tris narius bei vienas individualiai žvejojęs asmuo. Komandos buvo suformuotos regioniniu principu.
„ Dėl 2016 metų federacijos taurės varžėsi trys Kėdainių, dvi Kauno, po vieną komandą iš Žemaitijos regiono ir Šiaulių. Nugalėtojų komandos narių pavardės yra graviruojamos ant taurės sparnelio. Kadangi taurė yra pereinamoji, pavardės liks iki kitų metų. Labai džiaugiamės ir rėmėjais – mums labai padėjo rajono ūkininkas Vidmantas Girdzijauskas“, – kalbėjo Lietuvos sportinės žūklės federacijos generalinis sekretorius ir plūdinės žūklės sekcijos vadovas Raimundas Barkauskas.
Nugalėtojais tapo Unikų šeimyna

„Lifosos meškeriotojų“ klubo nariui I. Unikui šios varžybos buvo sėkmingos – iškovota 2016 metų federacijos taurė!

„Lifosos meškeriotojų“ klubo nariui I. Unikui šios varžybos buvo sėkmingos – iškovota 2016 metų federacijos taurė!

Varžybos vyko dvi dienas po keturias valandas. Dalyviai turėjo pagauti kuo daugiau žuvies – pagal sugautą jų svorį nugalėtojas ir buvo išrinktas. Bublių tvenkinyje dažniausiai kimba raudelės, kuojos, aukšlės, ešeriukai.
Susumavus visus rezultatus, Lietuvos sportinės žūklės federacijos meškeriojimo plūdine meškere varžybas FEDERACIJOS TAURĖ 2016 laimėjo ir pereinamąją taurę iškovojo Kėdainių pirmoji komanda (Audrius, Izidorius ir Marius Unikai). Antri – Kėdainių trečioji ( Aristava) komanda su Mariumi Bukausku, Modestu Antipovu ir Andriumi Vandzinsku. Treti – Šiaulių rinktinė su Stanislovu Ambrasu, Martynu Songaila ir Ruslanu Akopnyj. Asmeninėje įskaitoje visas prizininkų trejetas surinko po tris taškus (vieną turą buvo pirmas, kitą turą antras) ir vietą ant pakylos lėmė sugautos per dvi dienas žuvies svoris. Nugalėtoju tapo ir buvo apdovanotas vertingu prizu Žemaitijos regiono komandai atstovavęs Dalius Sudeikis, sugavęs 13,378 kg žuvies, antras liko Andrius Vandzinskas (13,016 kg), trečias Marius Unikas (12,271 kg).
Kartelės žeminti neketina

Kėdainietis M. Unikas varžybų metu sugavo daugiau nei 12 kilogramų žuvies. Šis rezultatas buvo trečias tarp visų meškeriotojų.

Kėdainietis M. Unikas varžybų metu sugavo daugiau nei 12 kilogramų žuvies. Šis rezultatas buvo trečias tarp visų meškeriotojų.

Kėdainietis „Lifosos meškeriotojų“ klubo narys Izidorius Unikas pirmąją varžybų dieną buvo išsikėlęs tikslą laimėti šias varžybas bei džiaugėsi gana neblogu sezonu, kuris jau eina į pabaigą.
„Su „Lifosos meškeriotojais“ Vokietijoje teko dalyvauti tarptautiniame turnyre, kuriame likome antri. Šiuo metu Lietuvos plūdininkų klubo lygoje mūsų klubas pirmauja. Asmeniškai puikiai sekasi ir veteranų varžybose“, – sakė I. Unikas.
Pasak jo, puikiai sportinės žūklės varžybose pasirodantis „Lifosos meškeriotojų“ klubas pasirengęs priimti naujų, jaunų narių, taip pat pradės kurti planus kitiems metams, tačiau aukštai išsikeltos kartelės žeminti nežada.
„Tikimės pirmauti arba nugalėti. Kitaip sporte galvoti nevalia“, – šyptelėjo .

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.