Kėdainių rajono savivaldybėje sudarytos komisijos sprendimu 2021 metų Mokytoja tapo Kėdainių šviesiosios gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Irma Krivickienė.

Antradienį Krakių kultūros namuose Tarptautinės mokytojų dienos proga jau šešioliktą kartą pagerbti į geriausiųjų titulą pretendavę Kėdainių krašto mokytojai.

Šį kartą nominuoti šeši šios garbingos profesijos atstovai. Penkiems jų įteiktos padėkos, taip pat 50 eurų čekiai knygoms „Pegaso“ knygyne.

„Nesvarbu laimėsiu ar nelaimėsiu, bet drąsiai galiu pasakyti, kad svajonę tapti mokytoja savo gyvenime įgyvendinau,“ – dar prieš prasidedant apdovanojimo iškilmėms teigė viena nominančių Asta Krapikienė, Kėdainių ,,Atžalyno“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė.

„Džiaugiuosi pabandžiusi ir pasilyginusi. Kolegos pasitikėjo. O tai – jau laimėjimas“ – tuoj po apdovanojimo įspūdžiais dalinosi Žydrė Čivilienė, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.

Taip pat nominuoti buvo Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Audronė Gailiūnienė, beje, dėl ligos iškilmėse negalėjusi dalyvauti; Kėdainių r. Akademijos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Ina Krasauskienė bei Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Vaidas Simonavičius.

Išsamesnė pažintis su laimėtoja – penktadienio „Kėdainių mugėje“.

Panašios naujienos