Kėdainių arenoje Lietuvos rinktinės krepšininkės sužais dvejas draugiškas rungtynes su Kinijos atstovėmis. Abu mačus žais galutinis dvyliktukas, kuris dalyvaus Europos čempionate. Lietuvėms jis prasidės birželio 11 d. Vengrijos mieste Šoprone.

Kėdainių arenoje Lietuvos rinktinės krepšininkės išbandys savo jėgas su sportininkėmis iš Kinijos.

Kėdainių arenoje Lietuvos rinktinės krepšininkės išbandys savo jėgas su sportininkėmis iš Kinijos.

„Galutinis dvyliktukas gal ir ne toks, kokį įsivaizdavau dar pasirengimo Europos čempionatui pradžioje, bet labai motyvuotas ir sutelktas tų veiksnių, kurie ir lėmė galutinę sudėtį. Rinktinės krepšininkių noras įrodyti, kad traumos ir kiti dalykai tik užgrūdino jas, yra labai didelis. Tai – nepaprastai svarbu siekiant pagrindinio tikslo – kelialapio į Olimpines žaidynes”, – prieš išvykdamas į Rygą sakė Lietuvos moterų rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius.

Europos čempionate negalės dalyvauti puolėja Giedrė Paugaitė, patyrusi rankos traumą per turnyrą Prancūzijoje. Pastarosiomis dienomis paaiškėjo, kad krepšininkei prireiks kelių mėnesių reabilitacijos. Čempionate nežais ir kita puolėja Eglė Šulčiūtė, pasitraukusi iš rinktinės dėl asmeninių priežasčių.

Kiek anksčiau sunkią kojos traumą patyrė Greta Šniokaitė. Susižeidus G.Paugaitei treniruotėms vėl buvo pakviesta septyniolikmetė Laura Juškaitė, tačiau kol kas treneriai ją laiko ateities žaidėja..

Lietuvių ir kinių akistata įvyks Kėdainiuose birželio 5 ir 6 dienomis. Šeštadienį 16 val. įvyks oficialios Lietuvos rinktinės palydėtuvės į Europos čempionatą. Jų metu vyks žaidimai žiūrovams, muzikos ir šokių programa.

Įėjimas nemokamas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.