Rugsėjo 16 d., trečiadienio rytą, pranešta apie dar vieną COVID-19 infekcijos atvejį Kėdainių ligoninėje.

„Laboratorijos patvirtinimas apie antrąjį COVID-19 atvejį Kėdainių ligoninėje buvo gautas tik šiandien, šiuo metu laukiama iš Kėdainių ligoninės darbuotojų sąrašų, kontaktavusių su šiuo asmeniu“, – trečiadienio rytą informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kėdainių skyriaus vedėja Sandra Buinovskienė.

Pirmadienį, rugsėjo 14 dieną, buvo patvirtintas COVID-19 infekcijos atvejis 64 m. Kėdainių miesto gyventojui. Nustatyta 15 sąlytį turėjusių asmenų, iš jų 13 – sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai, mat susirgęs žmogus sekmadienį buvo atvežtas į Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių dėl kitų priežasčių.

Papildyta NVSC Kauno departamento Kėdainių skyriaus informacija: „2020-09-16 buvo patvirtintas naujas COVID-19 infekcijos atvejis 71 m. Kėdainių rajono gyventojai.  Tyrimas buvo atliktas asmeniui patekus į VšĮ Kėdainių ligoninės priėmimo skyrių.  Pirminiais duomenimis, moteris kontakto su galimai COVID-19 sergančiu asmeniu neturėjo. Šiuo metu dar nėra gauti tikslūs sąlytį turėjusių gydymo įstaigos darbuotojų sąrašai iš gydymo įstaigos, situacija tikslinama. Epidemiologinio tyrimo metu išsiaiškinta, kad artimą sąlytį turėjo vienas šeimos narys ir du asmenys ligoninėje (ne personalas). COVID-19 atvejo epidemiologinė diagnostika tęsiama.“

„Kėdainių mugės“ inf.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.