Trečiadienį Kėdainių savivaldybės rinkimų komisija svarstė “Kėdainių mugės” “nusikaltimus prieš įstatymą”. Galimai gavusi komandą “darykite ką nors”, padarė. Pripažino: kalti. Tačiau verdiktas – ne galutinis, lemiamą žodį tars VRK.

Kalėdinį interviu su gražia, vienas kitą mylinčia, gerbiama medikų Kleivų pora – “Visiems linkėčiau sveikų tėvų, laimingų tėvų, o mums – daugiau laiko kartu” – kai kurie Kėdainių rinkimų komisijos nariai pripažino politine reklama.

Pritarti išvadai “pripažinti politine reklama” straipsnį apie meilę šeimai ir savo profesijai Kėdainių rinkimų komisijai pasiūlė tyrimo grupė iš trijų savivaldybės tarnautojų: Mariaus Stasiukonio ir Neringos Petrauskienės teisės bei personalo skyriaus vyr. specialistų bei Laimutės Paškevičienės, kontrolės ir audito tarnybos vyr. specialistės.

Ar gali rajono valdantiesiems tiesiogiai pavaldūs savivaldybės tarnautojai sau leisti būti objektyviais ir nešališkais ne kartą kritiškai žvelgusio į valdžios darbą laikraščio atžvilgiu?

Ta pati savivaldybininkų grupelė pasiūlė politine reklama pripažinti ir metų metus įvairiomis progomis “Kėdainių mugėje” skelbiamus UAB “Daumantai LT” direktoriaus, savivaldybės tarybos nario Sauliaus Grinkevičiaus sveikinimus.

Kėdainių savivaldybės rinkimų komisijos sudėtis: Zita Civilkaitė (delegavo TS-LKD), Evelina Dubinkienė (Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga), Eglė Marija Kavaliauskienė (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Marija Violeta Gronskytė (Lietuvos socialdemokratų partija), Stasė Kupčiūnienė (LVŽS), Aurelija Virginija Nugarienė (Liberalų sąjūdis), Laimutė Paškevičienė (DP), Jurgita Petrauskaitė (Laisvės partija), Neringa Petrauskienė (savivaldybės administracijos direktorius), Darius Stankevičius (Tautos ir teisingumo sąjunga, centristai, tautininkai), Marius Stasiukonis (Teisingumo ministras). O komisijos pirmininkė Gaiva Petrauskienė – taip pat savivaldybės vadovams tiesiogiai pavaldi civilinės metrikacijos ir archyvo skyriaus vedėja.

Mieli skaitytojai, rinkimai Lietuvoje vyko, vyksta ir vyks. “Kėdainių mugė” – informavo visuomenę apie įvykius, naujienas bei kraštiečius ir jų gyvenimus, ir toliau – informuos. 

“Kėdainių mugės” inf.