Prieš šiandien vyksiantį Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdį, kuriame bus svarstomas 2020 metų rajono biudžeto projektas, jis buvo svarstomas komitetuose. Tačiau šių metų biudžeto projektą išsamiai išnagrinėjęs savivaldybės tarybos Ekonomikos ir biudžeto komitetas jam nepritarė.


Nepaisant to, kad šiam komitetui vadovauja valdančiųjų atstovas, visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ atstovas Romualdas Gailiūnas, o tarp komiteto narių yra dar keturi valdančiosios koalicijos atstovai, rajono savivaldybės administracijos parengtas biudžeto projektas patvirtintas nebuvo.

„Tiesa sakant, nepamenu tokio atvejo, kad prieš metinio biudžeto projekto svarstymą taryboje, jis nebūtų patvirtintas Ekonomikos ir biudžeto komitete. Džiugu, kad ne tik opozicija, bet ir kai kurie valdančiųjų atstovai biudžeto projekte rado trūkumų. Ir svarbiausia, kad prieš juos neužsimerkė“, – teigė Ekonomikos ir biudžeto komiteto narys, opozicijos lyderis Saulius Grinkevičius.

Svarstant šių metų biudžeto projektą daugiausiai diskusijų sulaukė savivaldybės administracijos sprendimas dėl lėšų trūkumo neskirti 100 tūkstančių eurų Truskavos seniūnijos, Pavermenio kaimo buitinių atliekų nuotekų šalinimo išplėtimo darbų projekto įgyvendinimui.

Ir nors šis projektas buvo įtrauktas į 2020-2022 metų Kėdainių rajono strateginį veiklos planą, kuris buvo patvirtintas dar 2019 metų pabaigoje, reikalingų lėšų itin svarbiam projektui šių metų biudžeto projekte neatsirado.

Ar bus patvirtintas 2020 metų rajono biudžetas, paaiškės jau šiandien.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.