Didžiosioms metų šventėms Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos fakultetas pasipuošė jaunos kėdainietės Eitvilės Mickevičiūtės grafikos darbų paroda „Linksmosios išdaigos“.

Eitvilę Mickevičiūtę į parodos atidarymą palydėjo tėtis Jonas Mickevičius.

Eitvilę Mickevičiūtę į parodos atidarymą palydėjo tėtis Jonas Mickevičius.

Eitvilė gabi ir veikli „Ryto“ pagrindinės mokyklos aštuntokė, laiko randanti ir mokslams, ir sportui, ir muzikai, ir dailei. Mergaitę piešti moko dailės mokytoja Audronė Rudienė. Ji negaili gerų žodžių savo mokinei: „Eitvilė yra labai kruopšti ir gabi mergaitė. Jos darbuose daug subtilių linijų. Ji savaip interpretuoja gamtą ir savo darbais kaskart nustebina mane.“
Pati kūrėja sakė, kad jai patinka savo darbuose atspindėti fantastinius vaizdus. „Tai, ką aš sukuriu, darau tikėdama, jog galbūt tokia gamta kažkur egzistuoja. Man patinka įvairios smulkios detalės ir raštai. Daile susidomėjau prieš dvejus metus ir vis paimu pieštuką į rankas“, – sakė veikli keturiolikmetė, svajojanti apie neurochirurgijos studijas.
Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos fakultetas nuolat atveria duris krašto menininkams. Mokslo įstaigos erdves nuolat puošia fotografų, dailininkų ar instaliacijų kūrėjų darbai.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.