Paprastai už gerą darbą, poelgį ar suteiktą pagalbą gal užtenka padėkoti vieną kartą. Aš norėčiau ir antrą kartą ištarti „ačiū“ Ingridos Juzėnienės individualiai įmonei, dedančiai langus. Ir štai kodėl.

Lygiai prieš devynerius metus, įsigijęs butą Žemaitės gatvėje, kreipiausi į gerbiamą I. Juzėnienę dėl mano buto balkono įstiklinimo. Sutartu laiku atvykę įmonės darbuotojai apžiūrėjo, kas jiems buvo reikalinga, atliko matavimus ir pažadėjo greitai, kaip sakoma, reikalą išspręsti.

Ir iš tiesų, po poros savaičių sulaukiau ir meistrų su balkono detalėmis. Vyrukai dirbo kruopščiai ir sparčiai, be jokių parūkymo pertraukėlių. Darbu likau labai patenkintas, kadangi pavyko dar ir nusiderėti.

Kurį laiką gyvenau ramiai ir patenkintas, kol neišgirdau, kad mūsų namas įtrauktas į renovacijos projektus ir bus modernizuojamas. Nors tuo labai džiaugiuosi, sunerimau: ar tai reiškia, kaip kalbėjo kaimynai, kad balkoną įsirengiau per anksti? Maniau, kad reikės išardyti.

Tačiau, kai atvyko renovaciją atliekančios įmonės „Brosta“ darbų vykdytojai, apžiūrėję įrengtą balkoną jie mane nuramino, pripažinę, kad jis įrengtas tinkamai, pagal visus reikalavimus. Keisti nebūtina, nuostolių nepatirsiu.

Todėl ir noriu už gerą darbą dar kartą tarti nuoširdų „ačiū“ balkoną stiklinusiems meistrams ir I. Juzėnienei, taip pat dėkoju renovacijos įmonei „Brosta“, kurios darbininkai dirba šauniai.

Kėdainietis Povilas Taparauskas

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.