Į „Kėdainių mugės“ redakciją kreipėsi miesto gyventojai, sunerimę, kad Nevėžio pakrantėje prie „Vaivorykštės“ tilto ir palei upę einančio takelio, pjaunami medžiai, kertamos šakos. Ir iš tiesų, šioje vietoje keletu traktorių darbavosi būrys vyrų, kurie kirto ir krovė šakas, krūmus.


Kėdainių miesto seniūnijos seniūnas Algirdas Krivičius patikino, kad tikrai šioje vietoje vyksta medžių genėjimo darbai.

„Šiuo metu tvarkomos Nevėžio pakrantės erdvės prie „Vaivorykštės“ tilto ir „Vaivorykštės“ tako. Tai darome dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, kad šioje vietoje buvo šiukšlynas, kur žmonės vertė buitines ir stambiagabarites šiukšles.

Be to, čia architektai suprojektavo ir numatė pasodinti tris pušynų gojelius, įrengti treniruoklius ir žaidimų įrenginius vaikams“, – aiškino A. Krivičius.

Miesto seniūnas patikino, kad Nevėžio pakrantėje nekertami sveiki, stambūs medžiai, šalinamos tik menkaverčių uosialapių klevų ataugos, krūmai, o didieji medžiai nugenimi.

Atsiversiančioje švarioje, išvalytoje teritorijoje per artimiausias dvi savaites bus sodinamos pušaitės.

„Taip pat tokius tvarkymo ir genėjimo darbus planuojame atlikti Smilgos ir Nevėžio santakos vietoje, netoli Lukšio gatvės antruoju numeriu pažymėto namo“, – sakė A. Krivičius.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.