Kas užsiima prekybos verslu, tas žino, jog didesnės sėkmės galima tikėtis tada, kai šis verslas iš parduotuvių papildomai yra perkeliamas į įvairias šventines muges arba tampa papildoma masinių švenčių dalimi. O lauko prekybai yra būtinos palapinės, nes jos apsaugo nuo netikėtai kilusių nepalankių oro sąlygų.

Kaip pasirinkti tinkamą prekybinės palapinės dydį?

Jei ruošiatės dalyvauti kokiame nors šventiniame renginyje, pagalvokite, kiek prekių ketinate parduoti. Jeigu nedaug, tada užteks siauresnės, mažesnio ploto palapinės, o tada jos vietos nuoma kainuos pigiau.

Kita vertus, erdvesnėje palapinėje galima daugiau išdėlioti įvairesnių prekių ir daugiau uždirbti, tada, galimas dalykas, atsipirks vietos nuomos išlaidos. Todėl prieš nuomojantis palapinę reikia kuo tiksliau įvertinti pardavimo galimybes.

Kokios yra palapinių konstrukcijos ir dizainas?

Pačios populiariausios yra tos palapinės, kurias yra nesudėtinga pastatyti ir po panaudojimo išardyti, nes tada mažiau laiko sugaištama jų statymo darbams, daugiau jo lieka prekybai. Jeigu palapines nutariama nusipirkti, o ne išsinuomoti, tada ieškoma kuo kompaktiškesnių, kad sandėliuojant mažiau užimtų vietos.

Aišku, yra kreipiamas dėmesys ir į palapinės išvaizdą, nes kuo ji gražiau atrodo, tuo ja labiau susidomės praeiviai ir užsuks pasižiūrėti, kokiomis prekėmis joje prekiaujama. Be to, estetiška palapinių išvaizda pagyvina šventinę nuotaiką, o kai ji gera, nerūpestinga, tada pirkėjams kyla lengvabūdiškas noras paišlaidauti.

Kas gali įtikinti, jog palapinė jūsų nenuvils?

Prieš ruošiantis pirkti palapinę pirmiausiai reikia pasidomėti internete, kokie yra labiausiai žinomi ir patikimi palapinių gamintojai. Verta atkreipti dėmesį ir į kitų pirkėjų atsiliepimus apie pardavime esančias palapines. Be to, ne paslaptis, jog kuo brangesnė palapinė, tuo ji kokybės atžvilgiu patikimesnė.

Ką daryti, jei palapinė per brangiai kainuoja, o jums jos būtinai reikia?

Jei prekybinės palapinės jums nėra dažnai reikalingos, tada nėra reikalo jų pirkti, nes galima jas išsinuomoti. Be to, palapinių nuoma užsiima daug įmonių, todėl tarp jų vyrauja rimta konkurencija. O tai reiškia, jog ir kokybiškas palapines galima išsinuomoti už jums prieinamą palankiausią kainą.

Užs. Nr. 295.