Kovo 25–26 dienomis didžiuosiuose prekybos centruose rengiama kasmetinė „Maisto banko“ akcija šį kartą kvies aukoti ilgai negendančių maisto produktų ne tik nepasiturintiems Lietuvos gyventojams, bet ir nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, atvykusiems į mūsų šalį.

„Ši „Maisto banko“ akcija – ypatinga. Prasidėjus karui Ukrainoje, sulaukiame labai daug klausimų apie tai, kaip kiekvienas gali prisidėti, padėti ukrainiečiams, ar gali atvežti maisto. Dėl sunkių logistinių bei maisto skirstymo procesų mes negalime priimti maisto iš fizinių asmenų kiekvieną dieną. Tačiau čia puikiai pasitarnauja jau dvidešimt metų vykstanti „Maisto banko“ akcija, kurios metu kiekvienas Lietuvos gyventojas galės paaukoti maisto, kuris bus skirtas tiek ukrainiečiams, tiek skurstantiems mūsų šalies gyventojams“, – pasakoja „Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius, tuo pačiu atkreipdamas dėmesį, kad šiuo metu paramos gavėjų bus kaip niekad daug.

Vėl tikimasi kėdainiečių palaikymo

Kėdainiečiai visada aktyviai dalyvaudavo „Maisto banko“ akcijose ir dosniai aukodavo ilgai negendančių maisto produktų nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems. Tikimasi, kad kraštiečių gerumas neišseko, ir kad vėl būsime tarp lyderių. Juolab, kad dabar paramos reikia ir karo negandų užkluptiems ukrainiečiams.

Aukoti maisto produktus prekybos tinkluose galėsite kovo 25 d., penktadienį, 15–20 val. ir kovo 26 d., šeštadienį, 10–20 val.

Yra ir kiti būdai aukoti

Maistą aukoti galima ir internetu, Barbora.lt platformoje, kurioje yra atrinkti patys reikalingiausi produktai ukrainiečiams. Juos „Barbora“ pristatys tiesiai „Maisto bankui“. Plačiau apie tai – svetainėje www.maistobankas.lt.

Prisidėti galite ne tik maistu, skambindami trumpuoju numeriu 1343 galite paaukoti 3 eurus. Kiek­vienas euras virsta į 15 porcijų maisto nepasiturintiesiems.

Kėdainių mugės“ ir akcijos organizatorių inf.

Panašios naujienos