Jaunieji Kėdainių dziudo kovotojai kas savaitgalį važiuoja į varžybas ir iš jų grįžta ne tuščiomis, bet pasipuošę įvairia­spalviais medaliais. 

Treneris A. Pocevičius (dešinėje) didžiuojasi Nerija Juodryte (kairėje), Kamile Marcinkevičiūte, kurios vis dažniau iš varžybų grįžta su medaliais.

Treneris A. Pocevičius (dešinėje) didžiuojasi Nerija Juodryte (kairėje), Kamile Marcinkevičiūte, kurios vis dažniau iš varžybų grįžta su medaliais.

Praėjusį savaitgalį Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko XI atviras moksleivių dziudo turnyras Kauno rajono Mero taurei laimėti. Puikiai šiose varžybose pasirodė trenerio Arimanto Pocevičiaus auklėtiniai: Titas Kalina svorio kategorijoje iki 34 kg užėmė pirmą vietą, Kamilė Marcinkevičiūtė svorio kategorijoje iki 36 kg taip pat iškovojo pirmąją vietą, o Nerija Juodrytė svorio kategorijoje iki 30 kg liko antra.
Kiek anksčiau jaunieji Kėdainių dziudistai puikiai pasirodė Lenkijoje vykusiose tarptautinėse varžybose. Lenkijoje čempionų medaliais pasipuošė Titas Kalina, Dovydas Gvildys ir Erikas Vasiljevas. Antras vietas iškovojo Kamilė Marcinkevičiūtė ir Klaidas Blandis, o trečias liko Nedas Piragis.
Jaunųjų kovotojų treneris Arimantas Pocevičius dėkoja vaikų tėveliams už mažųjų palaikymą, o UAB „Aksimeta“ vadovui Žanui Gvildžiui – už paramą vykstant į varžybas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.