Jau šį savaitgalį kėdainiečiai kviečiami aplankyti festivalio „Broma Jazz“ iškylos koncertus. „Šiųmetė „Broma“ bus kitokia. Po pernai įvykusio trečiojo festivalio nutarėme, kad šio renginio kėdainiečiai turi pasiilgti ir jį žadame rengti kas antrus metus. Tačiau ir tais metais, kai festivalio nebus, kėdainiečių be džiazo nepaliksime – rengsime kuklesnius muzikinius susitikimus. Šįmet kviečiame iškylauti skambant puikiai muzikai“, – sakė vienas festivalio iniciatorių Vitalis Vidikas.

Festivalio išvakarėse apie jo koncertus kalbėjosi (iš kairės) rajono meras Saulius Grinkevičius, Dovydas Sagaitis, Vitalis Vidikas ir Jievaras Jasinskis.

Festivalio išvakarėse apie jo koncertus kalbėjosi (iš kairės) rajono meras Saulius Grinkevičius, Dovydas Sagaitis, Vitalis Vidikas ir Jievaras Jasinskis.

Rugpjūčio 20 – 21 dienomis festivalio tarpstotėje bus surengti keturi koncertai. Šeštadienį 15 valandą M. Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje grupės „Reinless“ ir Kauno bigbendo bei Simonos Jakubėnaitės pasirodymas. Jis bus tikrai unikalus ir išskirtinis, nes vienu metu scenoje gros 26 muzikantai, o vieną kūrinį papuoš ir baleto šokėjai. „Mūsų pasirodymas nėra naujas. Jis Kėdainiuose skambės trečią kartą, tačiau tai labai unikalus koncertas, kuriam jėgos priduoda Kauno bigbendas, o žavesio – stiprus Simonos Jakubėnaitės vokalas“, – sakė pirmajame festivalyje „Broma Jazz“ gimusios grupės „Reinless“ vadovas Jievaras Jasinskis.

Pasak kito festivalio sumanytojo Dovydo Sagaičio, kėdainiečiai šįkart kviečiami iškylauti, tad ateidami į koncertus turėtų nepamiršti paklotų, ant ko galės atsisėsti bibliotekos kiemelyje, ir užkandžių: „Norime jaukios muzikinės šventės. Įspūdingas bus ir pirmąkart mūsų festivalį pradžiuginsiantis Petro Vyšniausko koncertas nuo 17 valandos. Vėliau, nuo 20 valandos, linksminsimės restorano „Grėjaus namas“ salėje. Sekmadienį 13 valandą Daugiakultūriame centre lauksime Gedimino Karkausko koncerte.“

Vienu iš šiųmetės „Bromos“ siurprizų festivalio rengėjai vadina 14 valandą Džiazo gatvėje įvyksiančias džiazo mėgėjų vestuves. „Tiesiog gražus sutapimas: pirmajame mūsų festivalyje susipažinusi pora prabėgus ketveriems metams nutarė susituokti. Ir šie kėdainiečiai mielai savo šeimos pamatus padės mūsų festivalio metu. Tai labai gražus ir prasmingas mūsų renginio akcentas“, – sakė D. Sagaitis.

Koncertų išvakarėse su festivalio rengėjais susitikęs rajono meras Saulius Grinkevičius ir „Broma Jazz“ pagrindinio rėmėjo – bendrovės „Daumantai LT“ – atstovė Jorūnė Liutkienė sakė, jog šis festivalis labai gražiai praturtina kėdainiečių gyvenimus. „Festivalis tapo tradiciniu. Būtų smagu, jei jis taptų ir stipriu muzikiniu reiškiniu. Juk jau mieste atsirado ir Džiazo gatvė, atgimė džiazo orkestras. Smagu, kad mūsų krašte atsiranda iniciatyvų, kurios išjudina mūsų gyvenimus. Pagaliau mes nustojome laukti, kad kažkas už mus viską darytų. Pradedame patys daryti tai, ko norime. Tai labai sveikintina. Šis festivalis gerina miesto įvaizdį, tad sveikinu jo rengėjus ir linkiu kėdainiečiams nepraleisti progos paklausyti geros muzikos“, – sakė rajono vadovas.

Panašios naujienos

One Response

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.