Lapkričio 30 dieną rajono savivaldybėje išrinktas naujasis bendrovės „Kėdbusas“ direktorius. Konkursą, kuriame dalyvavo vienas kandidatas, laimėjo Remigijus Naujokas.

Dokumentus dalyvauti konkurse buvo pateikę du pretendentai, tačiau vis tik jame pasirodė tik vienas kandidatas.

„Pretendentas pateikė konkurso dokumentus, veiklos programą, įvykus konkursui, komisijos vertinimu pripažintas laimėtoju. Konkurso laimėtojas dar nėra paskirtas į pareigas“, – informavo savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Dalius Ramonas. 

Primename, kad naujasis išrinktas „Kėdbuso“ vadovas R. Naujokas ilgą laiką – apie du dešimtmečius, dirbo įmonės „Kėdainių butai“ direktoriumi.

Įmonės „Kėdainių butai“ valdybos sprendimu 2016 metų balandžio 22 dieną iš šios bendrovės direktoriaus pareigų jis buvo atleistas, nes vadovaudamas bendrovei ir organizuodamas jos veiklą nepateisino gyventojų ir įmonės steigėjo lūkesčių.

Pastaruoju metu R. Naujokas dirba Kėdainių rajono savivaldybės administracijoje. Jis – vyriausiasis specialistas civilinei ir priešgaisrinei saugai.

„Šiose pareigose dirba nuo 2020 metų spalio 6 dienos. Į šias pareigas buvo paskelbtas Valstybės tarnybos įstatymo nustatyta tvarka“, – rašoma savivaldybės atsiųstame atsakyme.

Savivaldybės atstovai paaiškino, kad sprendimas priimti į pareigas konkursą laimėjusį pretendentą arba nepriimti jo į pareigas bus priimamas po to, kai savivaldybės administracijos direktorius gaus Specialiųjų tyrimo tarnybos informaciją apie pretendentą, siekiantį eiti pareigas bendrovėje.

Vyriausiosios rinkimų komisijos svetainėje nurodoma, kad R. Naujokas – visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ steigėjas, 2019 metų savivaldos rinkimuose pretendavęs į rajono tarybą.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienio, gruodžio 4 dienos, „Kėdainių mugėje“