Lapkričio 30 dieną rajono savivaldybėje išrinktas naujasis bendrovės „Kėdbusas“ direktorius. Konkursą, kuriame dalyvavo vienas kandidatas, laimėjo Remigijus Naujokas.

Dokumentus dalyvauti konkurse buvo pateikę du pretendentai, tačiau vis tik jame pasirodė tik vienas kandidatas.

„Pretendentas pateikė konkurso dokumentus, veiklos programą, įvykus konkursui, komisijos vertinimu pripažintas laimėtoju. Konkurso laimėtojas dar nėra paskirtas į pareigas“, – informavo savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Dalius Ramonas. 

Primename, kad naujasis išrinktas „Kėdbuso“ vadovas R. Naujokas ilgą laiką – apie du dešimtmečius, dirbo įmonės „Kėdainių butai“ direktoriumi.

Įmonės „Kėdainių butai“ valdybos sprendimu 2016 metų balandžio 22 dieną iš šios bendrovės direktoriaus pareigų jis buvo atleistas, nes vadovaudamas bendrovei ir organizuodamas jos veiklą nepateisino gyventojų ir įmonės steigėjo lūkesčių.

Pastaruoju metu R. Naujokas dirba Kėdainių rajono savivaldybės administracijoje. Jis – vyriausiasis specialistas civilinei ir priešgaisrinei saugai.

„Šiose pareigose dirba nuo 2020 metų spalio 6 dienos. Į šias pareigas buvo paskelbtas Valstybės tarnybos įstatymo nustatyta tvarka“, – rašoma savivaldybės atsiųstame atsakyme.

Savivaldybės atstovai paaiškino, kad sprendimas priimti į pareigas konkursą laimėjusį pretendentą arba nepriimti jo į pareigas bus priimamas po to, kai savivaldybės administracijos direktorius gaus Specialiųjų tyrimo tarnybos informaciją apie pretendentą, siekiantį eiti pareigas bendrovėje.

Vyriausiosios rinkimų komisijos svetainėje nurodoma, kad R. Naujokas – visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ steigėjas, 2019 metų savivaldos rinkimuose pretendavęs į rajono tarybą.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienio, gruodžio 4 dienos, „Kėdainių mugėje“

8 Responses

 1. juozas

  pusbroliukas, liuks visi savi.O gal tikrai talentas, Kedainių butams vadovavo, laikas parodys.

  Atsakyti
 2. Kokių

  dar karjeros aukštumų pasieks šis ponas? Jei Kėdbusui vadovaus taip kaip vadovavo Kėdainių butams, tai Kėdbusas gali parduoti autobusus, pirkti arklius ir pirmyn!
  Matos iš kokios,, faunos,, sukurta,, Mūsų krašto sėkmė,, oi, atsiprašau,, mūsų krašto nelaimė,, ..

  Atsakyti
 3. vytautas

  Jo čia Nijoles-Tamulio judejimo narys, Mūsų krašto sėkmei,sėkmė juos lydi, juk šiandien Tamulis gavo apdovanojimą nuo Skvernelio už nuopelnus, baisu, jau didvyris, matomai krikštamotė ,,suvairavo,,, kaip tarybiniais laikais.Ką jis nuveikė, baisu, geda, negi jis nesupranta ir priima tokius apdovanojimus, daro sau ,,pakasynas,,, padedant poniai.O apie Naujoką visi žinom , kaip dirbo, kad reikėjo Grinkui nuimti .Yra patarlė, kad ir durnas, bet savas.

  Atsakyti
 4. Rimantas

  Už ką tą apdovanojimą gavo? Kažkoks nonsensas. Galėjo gerbiamas Skvernelis netyčia pažiūrėti kaip veda meras posėdžius ir kaip atstovauja kėdainiečius. Nebūtų gavęs net supūvusios bulvės. O ten jei koks kaminskas jį pagyrė, ar kas dar ir gavo, tai man nuo to jo medalio nei šilta, nei šalta. Užteko pamatyti kas rėmė Kaminską besibolotiruojantį į Seimą ir iš karto aišku pasidarė. Bet tai jau praeitis.

  Atsakyti
 5. Geras

  konkursas i& vieno kandidato. Net juokas neima. Dar net programą pateikė… Kažkas naujo rytų fronte…
  Programą kaip nuvairuoti dugne esančią įmonę į prarają.
  Tik tamulininkai taip sugeba..

  Atsakyti
 6. Juozas

  Skvernelis su žaliaskūriais remė Kaminską, Kaminską rėmė ir Tamulis, neaišku kodėl žalieji rėmė darbo partijos statytinį, kuris buvo apsišaukėlis ir melavo, todel ir isrinko Bičiūną.Skvernelis , palikdamas postą apdovanojo Tamulį už nieką, matomai Nijole pasistengė, jin jau visai nebesiorentuoja kas gerai , kas blogai.Šiai poniai laikas sėdėti pencijoje.

  Atsakyti
 7. Jūrate

  Nu geras, Naujoką Grinkevičius iškrutino iš butų, atsimenat jo juodus darbelius, mašinos,kompų istorijas,matomai Tamulio chebrai tinka, visi jie vienodi.Greičiau reikia rinkimų,o žentelis jau lakstosu stalais dovanų,nors iš ne savo pinigų, kad tik pasirodyti rinkoje, manau be reikalo, niekas jo neišrinks, nes visiškai nenutuokia savo darbo, tik stumia Nijolė, bus kaip Kaminskui.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.