Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius sulaukė „Kautros“ vadovų – generalinio direktoriaus Lino Skardžiuko ir rinkodaros direktoriaus Gintauto Pakuso pasiūlymo teikti pervežimo paslaugas Kėdainių mieste ir rajone.

autob„Bendrovės vadovai pateikė savo koncepciją, įdomiai ir patraukliai pristatė siūlomas paslaugas. Šiuo metu savivaldybė nėra priėmusi jokių konkrečių sprendimų. Klausimas apie tai, kas ir kokias keleivių pervežimo paslaugas turėtų teikti mūsų rajono gyventojams, turėtų būti svarstomas rajono taryboje“, – sakė S. Grinkevičius.

Keleivių pervežimo paslaugas bendrovė „Kautra“ teikia Kauno, Prienų ir Druskininkų savivaldybėse.

Po pokalbio šios bendrovės vadovais rajono meras S. Grinkevičius susitiko su UAB „Kėdbuso“ direktoriumi Pauliumi Kalina, su kuriuo diskutuota, kaip pagerinti įmonės teikiamas paslaugas mieste ir rajone, kad jos būtų patrauklesnės klientams.

„Žinome, kad kėdainiečiai nėra patenkinti „Kėdbuso“ teikiamomis paslaugomis, todėl ieškome variantų kaip pagerinti keleivių pervežimą. Iki liepos pabaigos šios bendrovės vadovas turi pristatyti verslo planą, kaip atnaujinti autobusų parką, pateikti įmonės įvaizdžio formavimo priemones, keleiviams patrauklius paslaugų planus. Kai gausime planus ir skaičiavimus, tada šis klausimas bus teikiamas rajono tarybai, kuri ir priims atitinkamą sprendimą – ar investuosime į „Kėdbusą“ , ar pirksime paslaugas iš įmonės, teikiančios keleivių pervežimo paslaugas“, – sakė S. Grinkevičius.

Panašios naujienos

2 Responses

  1. AS

    Jau senokai „Kautra“ kėsinasi į „Kėdbusą“, nieko nuostabaus. Bet mane glumina mūsų savivaldybės nelogiški sprendimai. Pirmiausia, tam, kad Kėdbusas taptų patrauklesnis miesto gyventojams, gal vertėtų peržiūrėti, kur pačios savivaldybės netinkami sprendimai kiša koją UAB „Kėdbusui“. 1.Nežinau kito miesto, kuriame „maršrutkės“ kainuotų pigiau nei važiavimas autobusu. Kodėl taip yra? Kiek žinau viską, kas susiję su keleivių pervežimu organizuoja savivaldybės turto valdymo skyrius. Taip, konkurencija yra gerai, bet „maršrutkes“ valdo privačios įmonės, o „Kėdbusas“ akcininkais yra Kėdainių rajono savivaldybė, tai jie ir turėtų pirmiausia palaikyti savo valdomą įmonę, o ne privatininkus. 2. Šiuo metu, kiek žinau savivaldybė kompensuoja „Kėdbusui“ nepelningus maršrutus, lengvatinėmis sąlygomis pervežamus keleivius, mokinių pervežimą. Kartais savivaldybei vėluojant atsiskaityti su UAB „Kėdbusas“, autobusai perveža keleivius, maršrutai nėra nutraukiami, nestabdomi, kas bus, kai įmonė bus parduota „Kautrai“? Ar „Kautra“ tikrai lauks atsiskaitymų ir toliau veš keleivius ar tiesiog bus stabdomas pervežimas? 3. Kaip savivaldybė užtikrins, kad nebus nutraukti nepelningi maršrutai? Pati gyvenu vietovėje, kurioje autobusas mokinių atostogų metu važiuoja du kartus į savaitę, keleivių nėra daug, bet kažkiek yra. Man ir pačiai kartais tenka juo pasinaudoti. Jei „Kautra“ nupirks „Kėdbusą“ aš jaudinuosi, kad tiek aš, tiek mano vaikas neturės galimybės naudotis viešuoju transportu, nes gyvename vietovėje, kur važiuoti tiesiog nepelninga. Tegul savivaldybė pirma sau ir kėdainiečiams atsako į šiuos klausimus, tuomet galima svarstyti apie pardavimą. Beje, parduoti norėjo ir buvusios kadencijos Kėdainių valdžia. Niekada nepalaikiau ir nepalaikysiu nei vienos partijos. Jei savo autobusų parkus turi Jonava ir Ukmergė, tai norit pasakyt Kėdainiai nesugeba išlaikyti savo turto. Vadinasi kažkas negerai pačioje savivaldybėje ir pirmiausia tai reikia spręsti. Parduoti lengviausia, bet kelio atgal tiesiog nebus.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.