Į Kėdainių rajono savivaldybę iš Taučiūnų kaimo Kėdainių rajono Vilainių seniūnijoje Prezidento kortežas į miestą tiesiausiu keliu – per tiltą Kėdainių Tilto gatvėje – neįvažiavo. Šįryt sugriuvus tiltui per Nevėžį, Prezidento kortežui teko keisti suplanuotą maršrutą.

Šiandien savo vizitą Kėdainiuose šalies Prezidentas Gitanas Nausėda pradėjo Taučiūnų kaime. 10.30 val. Prezidentas padėjo gėles prie paminklo savanorio Povilo Lukšio žūties vietoje ir vyko į susitikimą su rajono vadovais Kėdainių rajono savivaldybėje.

G. Nausėda pripažino, kad nemalonus siurprizas pasitiko jį Kėdainiuose – įgriuvęs tiltas. „Iškilo daug nepatogumų gyventojams, bet svarbiausia – tai galėjo sukelti pavojų žmonių gyvybei ir sveikatai, – spaudos konferencijoje sakė Prezidentas. – Iš tikrųjų techninė tilto būklė yra bloga”. Pasak G. Nausėdos, galimas dalykas, kad buvo piktnaudžiauta važiuojant tiltu sunkiasvoriu transportu. Tai bus išsiaiškinta pažiūrėjus vaizdo stebėjimo kamerų įrašus.

„Bet kuriuo atveju problema yra ir platesnė nei tik čia, Kėdainiuose, – sakė šalies Prezidentas. – Tokių tiltų yra ir daugiau. Niekada nežinai, kur tokio pobūdžio incidentas įvyks. Finansavimas, kurį esame numatę, yra nepakankamas.”

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad specialistai išvyko į Kėdainius įvertinti situacijos. Eismas Kėdainiuose laikinai kreipiamas apylanka krašto keliu Nr. 144 Jonava–Kėdainiai–Šeduva.

Titulinė nuotrauka Rolano Valionio.

Panašios naujienos