Svečiai iš Bando miesto apžiūrėjo Kėdainių senamiestį.

Svečiai iš Bando miesto apžiūrėjo Kėdainių senamiestį.

Liepos 20-ąją Kėdainiuose vieši Japonijos Bando miesto delegacija. Į Lietuvą dėl 2020 metų Tokijo olimpiados atvykę japonai susidomėjo Kėdainiais ir atvykę aptarė galima bendradarbiavimo galimybes.

„Mes iš anksto ruošiamės po ketverių metų vyksiančiai olimpiadai. Jau žinoma, kad mūsų mieste, kuris nuo Tokijo nutolęs apie 40 kilometrų, gyvens Lietuvos sportininkų delegacija. Mūsų miestas nėra labai didelis. Jame gyvena 56 tūkstančiai gyventojų. Bando mieste labai išvystyta žemdirbystė. Mūsų krašte auginamas salotas ir svogūnus pamėgę Tokijo gyventojai. Kadangi sužinojome, kad Kėdainiai žemdirbystės kraštas, tai nutarėme jį aplankyti. Labai malonu, kad čia sutikome labai šiltus ir svetingus žmones, kurie nori mus pažinti“, – sakė Bando miesto meras Eiichi Yoshihara.

Kėdainių rajono atstovai svečiams pristatė savo kraštą.

Kėdainių rajono atstovai svečiams pristatė savo kraštą.

Garbių svečių delegaciją Kėdainių rajono savivaldybėje priėmę rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir skyrių vadovai išsamiai papasakojo apie Kėdainių krašto istoriją, dabartinį gyvenimą. „Kėdainiai chemijos, maisto, statybinės pramonės ir žemdirbystės kraštas. Mes turime labai turtingą istoriją ir darbščius žmones. Mūsų savivaldybė bendradarbiauja su vienuolika miestų. Labai norėtume užmegzti partnerystę ir su jūsų miestu. Ačiū, kad domitės mūsų kraštu. Tikimės, jog išsivešite pačius geriausius įspūdžius“, – sakė rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė.

Svečiai kėdainiečiams dovanojo lėlę - teisingo mergaičių auklėjimo simbolį.

Svečiai kėdainiečiams dovanojo lėlę – teisingo mergaičių auklėjimo simbolį.

Trumpai susipažinę su senamiesčiu, svečiai išvyko į Ilonos ir Virgilijaus Kuprevičių daržininkystės ūkį bei Eriko Augustinavičiaus bityną.

Panašios naujienos

2 Responses

  1. aha

    labai simboliska vic merei iteikti TEISINGO MERGAICIU AUKLEJIMO SIMBOLI, deja jai tai jau per velu

    Atsakyti
  2. Joana> to AHA

    Kai nesugebate ką gera parašyti, parašote nors šitaip. Kaip jaučiatės?

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.