A. Mamontovas susitiko su kėdainiečiais (R. Kilinskaitės nuotr.)

A. Mamontovas susitiko su kėdainiečiais (R. Kilinskaitės nuotr.)

Penktadienio vakarą į „Pegaso“ knygyną rinkosi daugybė dainininko gerbėjų. Retas kuris norėjo praleisti išskirtinę progą pasiklausyti dainininko atliekamų dainų, užduoti jam klausimą ar tiesiog pasiklausyti šios neeilinės asmenybės.

„Jūsų tiek daug, o aš tik vienas“, – pokalbį su gerbėjais pradėjo A. Mamontovas. Jis kėdainiečiams negailėjo liaupsių.

„Labai smagu vėl sugrįžti į jūsų miestą. Vasaros pradžioje Kėdainiuose koncertavau – šis pasirodymas man įsiminė kaip labai šiltas ir jaukus koncertas. Tądien buvo graži, giedra, šilta diena. Kituose miestuose, kiek tekdavo koncertuoti, dažnai būdavo nyku, apsiniaukę, lydavo lietus. Ooo, o jūs ir ritmą puikiai pagaunate“, – po pirmosios, pritariant gitarai, dainos, kėdainiečiams šyptelėjo dainininkas.

Viso vakaro metu netrūko įdomių, gerbėjų užduodamų klausimų, nuoširdžių dainininko atsakymų, gitaros skambesio ir užburiančio dainavimo.

Naujausias A. Mamontovo albumas „Degančios akys“ yra platinamas tik „Pegaso“ knygynuose.

„Albumas „Degančios Akys“ man reiškia aistrą, tikslo ir krypties turėjimą, ieškojimą, siekimą, nepasidavimą. Viso albumo nuotaika yra kiek nostalgiška. Būtent todėl norėjosi jį įrašinėti, naudojant ankstesnių dešimtmečių įrangą. Mano tikslas buvo sukurti dešimt romantiškai nostalgiškų dainų, kurių temos ir skambesys būtų atpažįstamas visiems mano ir grupės „Foje“ gerbėjams.

Man labai patinka rezultatas, kuris buvo pasiektas visos puikios komandos įdėto darbo ir meilės dėka. Noriu tikėti, kad patiks ir jums, – teigė A. Mamontovas.

Panašios naujienos