Atsižvelgiant į siuntų terminalų patogumą, ypač, karantino metu, Lietuvos paštas plečia LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinklą ir įrenginėja naujus terminalus. Vienas jų įrengtas ir Kėdainiuose, adresu Gegučių g. 13, šalia parduotuvės „Iki“. Gyventojai kviečiami naudotis terminalu jau nuo šiandien – siųsti bei gauti siuntas patogiai ir, svarbiausia, saugiai.  


„Naudojimasis siuntų savitarnos terminalais auga jau keli metai iš eilės. Karantino metu siuntų kiekiai išaugo dvigubai, o kai kuriuose Lietuvos miesteliuose net ir trigubai – neabejojame, per šiuos kelis mėnesius įgyti siuntimo įgūdžiai liks ir po karantino, – sako Lietuvos pašto pardavimų ir rinkodaros direktorius Norbertas Žioba. – Ne išimtis ir Kėdainių gyventojai. Nors mieste jau ne vienas siuntų terminalas, matome, kad gyventojai aktyviai naudojasi siuntų terminalu, galbūt norėtų naudotis ir dažniau. Antrasis LP EXPRESS terminalas pilnai patenkins šį poreikį, o be to, leis siųsti ir gauti siuntas patogiau, greičiau ir be jokio riziką keliančio žmogiško kontakto.“

Kėdainių gyventojai kviečiami pasinaudoti naujuoju terminalu. Jame – 142 siuntų dėžutės. Darbo dienomis siuntos surenkamos iki 13 val., šeštadienį – iki 10 val. Daugiau nei 90 proc. siuntų gavėjams pristatomos jau kitą dieną. N. Žioba akcentuoja vieną pagrindinių naudojimosi terminalu taisyklių – ant siuntų nurodyti gavėjo mobilųjį telefoną, nes tik tokiu atveju siuntinys sėkmingai pasieks adresatą.

Taip pat primenama, ką reikia žinoti apie siuntų savitarnos terminalus:

  • siuntų savitarnos terminalas – vienas saugiausių ir patogiausių būdų gauti ir siųsti siuntas. Jis veikia 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, tad naudotis juo galima bet kuriuo patogiu metu. Šalyje paskelbus karantiną itin dideliu privalumu tapo tai, kad naudojantis terminalu išvengiama žmogiškojo kontakto.
  • terminalu galima siųsti ir gauti siuntas iki 30 kg. Atitinkamai pagal siuntinio dydį, parenkama terminalo dėžutė: S, M, L, XL. Siunta turėtų būti tinkamai supakuota, kad siunčiamas daiktas nesudužtų ar nebūtų kitaip pažeistas. Rekomenduojama siuntinį dėti į kartoninę dėžutę, tačiau jei tokios galimybės nėra, siuntą galima įvynioti į tvirtą plastikinį maišą, jį papildomai apklijuoti lipnia juosta.
  • kiekviena siunta turi turėti lipduką, kur nurodomi siuntimo duomenys. Jį suformuoti ir apmokėti patį siuntimą galima terminale, tačiau norint tai padaryti greičiau ar patogiau, rekomenduojama naudotis savitarnos sistema www.manosiuntos.lt – atėjus prie terminalo beliks tik jį atsispausdinti ir nuskenuoti.
  • siuntos kelią galima sekti pagrindiniame www.lietuvospastas.lt puslapyje esančioje formoje „Siuntų sekimas“ suvedus siuntos duomenis.
  • apie gautą siuntą pranešama SMS žinute. Atkreipiamas dėmesys, kad karantino metu dalis siuntų nukreipia į terminalus – jeigu laukiate siuntos, nenustebkite, jeigu ji atkeliaus į naują terminalą.
  • gauta siunta terminale laikoma 3 dienas. Pavėlavus atsiimti siuntą, ji keliauja į pašto skyrių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.