Rugpjūčio 28 dieną, šeštadienį, Kėdainių miesto gyventojus ir svečius sukvies į išskirtinę vienos dienos mugę „Sukurta Lietuvoje“ po atviru dangumi. Į Didžiosios Rinkos aikštę atvyksta būrys Lietuvos kūrėjų ir gamintojų. Nustebins ne tik tautodailininkų darbais, aksesuarais, gurmaniškais maisto produktais, bet ir sodinukais iš Lietuvos medelynų.

Šeštadienį nuo 10 valandos prasidėsianti mugė kvies pajusti įvairiausius skonius. Lauks vietoje gaminama kava, natūralūs maisto produktai, šeimos kepyklėlių pyragai, tautinio paveldo duona bei kiti užkandžiai. Mugėje bus galima įsigyti net ir ispaniškų bei portugališkų alyvuogių. Taip pat natūralių prieskonių, aliejų, pagardų. Mugėje prekiaus ir daugelio jau pamiltais gruziniškais prieskoniais. Sakoma, jog kartą paragavus šių prieskonių, nebesinori kitų.

Mugės sukuria išskirtinę galimybę gyvai susitikti su Lietuvos kūrėjais, iš arti apžiūrėti išskirtinius jų darbus, išgirsti įdomiausias istorijas. Todėl šioje mugėje tikrai sutiksime ir tautodailininkų, aksesuarų, rankinių bei drabužių kūrėjų, bus ir prekių vaikams, išvysime dar niekur nematytų gaminių iš medžio bei gintaro.

„Sukurta Lietuvoje“ į Kėdainius taip pat atsiveš ir sodinukų. Didžiosios Rinkos aikštėje šeštadienį sutiksime Lietuvos sodininkus bei atstovus iš medelynų. Išskirtinė galimybė ne tik įsigyti naujų augalų, bet ir išgirsti ne vieną gyvą sodininkystės patarimą iš tikrų šios srities specialistų.

Mugė „Sukurta Lietuvoje“ sukvies šį šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną, Didžiosios Rinkos aikštėje nuo 10 iki 16 valandos. Mugėje, kaip ir kitose prekybos vietose, nepamirškime laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.