Šiuo metu Specialiosios mokyklos patalpose, kurios skirtos grįžusiųjų iš užsienio karantinavui, gyvena aštuoni žmonės. Ketvirtadienį planuojama atvežti dar keletą asmenų, dėl kurių sprendžiami visi būtiniausi klausimai – tyrimų, izoliacijos, pervežimo.


Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovė Danguolė Avižiuvienė sakė, kad kasdien, atsižvelgiant į situaciją, nuolatos keičiasi Operacijų vadovo sprendimai, į kuriuos privalo reaguoti visos savivaldybės.

„Daug darbo, pasikeitimų, skambučių, tačiau viena pagrindinių problemų ta, kad dalis žmonių vis dar nesupranta tikrosios izoliacijos ir karantino esmės, todėl pareiškia, kad nevyks į prastesnes patalpas“, – teigė D. Avižiuvienė.

Šiuo metu Specialiojoje mokykloje grįžusiųjų iš užsienio izoliacijai yra įrengta aštuoniolika kambarių po keturias vietas.

„Sudarytos visos sąlygos. Įrengtas nuotolinis durų atrakinimas, yra ir virtuvėlės, ir tualetai. Dar praėjusią savaitę pradėjome derinti galimą vietų plėtrą su rajono viešbučiais ir kitomis įstaigomis.

Jei reikės, galėsime pritaikyti ir daugiau patalpų. Esame numatę įrengti dar papildomas 57 vietas atvykstančiųjų apgyvendinimui“, – sakė D. Avižiuvienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.