Ketvirtadienio rytmetį būriai žmonių traukė į miesto pakraštyje įsikūrusios parduotuvės „Moki –  veži“ atidarymą. Didžiausias prekybos centras Kėdainių rajone savo dydžiu, prekių asortimentu  prilygsta kitiems šio tinklo prekybos centrams, įsikūrusiems didžiuosiuose šalies miestuose.

Prekybos centro pastatas iškilo strategiškai geroje vietoje – prie Kauno, Jonavos ir Šiaulių kryptimis vedančių kelių sankirtos, o ženkli privataus lietuviško kapitalo investicija mūsų rajone – pastatytas naujas prekybos centras – leido sukurti apie keturiasdešimt naujų darbo vietų, kurių didžioji dalis yra iš Kėdainių miesto.

Konkurencijos nesibaimina

Pasak parduotuvę „Moki veži“ valdančios įmonės UAB „Makveža“ marketingo vadovės Eglės Gružauskienės, panašaus dydžio parduotuvė buvo atidaryta pernai rugpjūčio mėnesį Kaune, Aleksote. „Tad nepraėjus nei pusei metų, naują parduotuvę atidarome ir čia, Kėdainiuose. Mes, „Moki veži“ iš tiesų labai vertiname periferiją ir didžioji dalis mūsų prekybos vietų yra būtent periferijoje. Be to, jau birželio mėnesį nauja mūsų panašaus formato, didelė parduotuvė bus atidaryta Mažeikiuose. Ši prekybinė vieta Kėdainiuose strategiškai yra labai patogi visiems pirkėjams – ir ne tik šio miesto, bet ir gretimų rajonų gyventojams“, – kalbėjo marketingo vadovė.

Pašnekovė teigė, kad konkurencijos su kitomis, panašią prekių pasiūlą turinčiomis parduotuvėmis Kėdainiuose, nebijoma. „Mes vertiname visus konkurentus, analizuojame jų veiklą, tačiau mes einame savo keliu – teikti pirkėjams platų pasirinkimą statybos ir sodo prekių bei padėti visas šias prekes rasti vienoje patogioje vietoje“, – pabrėžė pašnekovė.

Senoji parduotuvė – uždaryta

Šioje parduotuvėje be itin plataus sodo prekių asortimento, pirkėjai galės rasti ir inžinerinių, apdailos, statybos, namų jaukumui skirtų prekių, įvairių įrankių. Prekybos centre yra įrengta ir įvažiuojamoji dalis, vadinamasis „drive in“, į kurią pirkėjai su savo transporto priemonėmis galės atvykti, jiems iš karto bus pakraunamos prekės į automobilius ir apsimokėję už prekes, pirkėjai galės išvažiuoti. Taip pat čia veikia ir sodo prekių oranžerija „Sodo gama“.

Prieš pradedant veikti naujajam prekybos centrui, uždaryta ne vienerius metus Kėdainiuose, Dotnuvos gatvėje veikusi „Moki – veži“ parduotuvė. Tai padaryta, nes atsidarius moderniam prekybos centrui, tolimesnis jos egzistavimas nebūtų prasmingas.

Tai jau aštunta atnaujinto prekinio ženklo „Moki veži“ parduotuvė Lietuvoje, kuri išsiskiria pasiteisinusiu modernesniu parduotuvių formatu bei specializuotu asortimentu. Šiuo metu prekybos tinklas „Moki-veži“ vykdo veiklą ne tik didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, bet ir regionų centruose – Utenoje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje ir Telšiuose.

„Moki – veži“ skaičiais:

Bendra investicijų suma (pastato statyba bei jos įrengimas) – 7 mln. eurai;

Yra prekiaujama 35 tūkst. skirtingų pavadinimų prekėmis;

Parduotuvės plotas (įskaičiavus lauko prekybos zonas) – 14 tūkst. kv. m;

Parduotuvės plotas bei lauko prekybos zonų – 8,5 tūkst. kv. m;

Įdarbinta apie keturios dešimtys darbuotojų;

Šiuo metu Lietuvoje yra 23 „Moki veži“ parduotuvės.

[tribulant_slideshow gallery_id=“452″]

Panašios naujienos