Siekiant, kad Kėdainių krašte dar labiau plėstųsi verslas, atsirastų dar daugiau iniciatyvių bei verslių žmonių, šiandien pačioje miesto širdyje – greta Didžiosios Rinkos aikštės – duris atvėrė bendradarbystės centras „Spiečius“. Tai „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus, bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis.

„Už didžiulę iniciatyvą bei pastangas, kad Kėdainiai taptų dar vienu tašku Lietuvoje, kur veiklą vykdys „Spiečius“, visų pirma noriu padėkoti buvusiam Kėdainių rajono merui Sauliui Grinkevičiui.

Kad ši organizacija atsirastų jūsų mieste, greičiausiai „kaltas“ Sauliaus, kaip ilgamečio verslininko noras siekti, kad kuo daugiau jaunų žmonių turėtų galimybę iš arčiau susipažinti su verslu, jo kūrimo procesu bei patyrusių verslininkų žinių pagalba sėkmingai žengti ne tik pirmuosius žingsnius, bet ir jį plėtoti“, – „Spiečiaus“ atidarymo ceremonijoje teigė agentūros „Versli Lietuva“ vadovė Daina Kleponė, pasidžiaugusi, kad S. Grinkevičius tapo pirmuoju mentoriumi, kurio sukaupta patirtimi galės pasinaudoti jaunieji krašto verslininkai.

Kadenciją baigęs Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius ir agentūros „Versli Lietuva“ vadovė Daina Kleponė.

Kėdainių „Spiečiaus“ vadovė Sandra Barzdienė pabrėžė, kad šiame centre verslininkams yra suteikiamos nemokamos kompiuterizuotos darbo vietos su įranga, teikiamos skaitmeninio, kūrybinių industrijų vystymo, socialinio verslo konsultacijos, vykdomos praktinės mentorių sesijos, organizuojami verslo ugdymo mokymai ir įgyvendinamos kitos verslo skatinimo ir plėtros iniciatyvos.

Daugiau apie Kėdainių bendradarbystės centro „Spiečius“ atidarymą skaitykite antradienio laikraštyje „Kėdainių mugė“.

[ngg src=“galleries“ ids=“25″ display=“basic_thumbnail“]

Panašios naujienos

One Response

  1. Audronė

    Saulius, kai idelas, gal jam dar paminklą, vietoj Radvilos pastatykime, turės liberalai labai gerą vietą kur rinktis, tam tą biblioteką ir pastatė.
    Čerenkovui studija, pripirkta tiek aparaturos, kad reikia spec zmogaus su ja dirbti. Cia galia ir nemenkus piniigus uzdirbti, zmones skambina,, teiraujasi, o darbuotojos atsako, kad nera zmogaus, ar ne baisu, tegu leidžia tą Čerenkovą, bet pritrauks pinigų., truputi sau, truputi kitiems, dalelė bent liks miestui

    Kino salės taip ir nepadarė, normalos . taigi- šalink rankas nuo liberalų būstinės, po kiek metų privatizuos, pamatysitem bent jau jiems reikalingą dalį.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.