Šią savaitę duris atvėrė antroji Kėdainiuose krautuvėlė „Ragauk“, dirbanti šeimai, galvojančiai, ką deda į lėkštę. Naujoji parduotuvė įsikūrė Gegučių gatvės 17 numeriu pažymėtame daugiabutyje.


„Ilgai ieškojome patalpų gyvenamajame mikrorajone, kad galėtume įsikurti arčiau jaunų šeimų, kurios rūpinasi kokybiškais maisto produktais, sveikais užkandžiais savo mažiesiems, – sako krautuvėlės „Ragauk“ bendrasavinininkė Irma Bajorūnė. – Jas radus įkurtuves pristabdė karantinas – situacija, kurioje niekas nežinojo, ko galima tikėtis, kaip ekonomikos sustojimas atsilieps smulkiajam verslui“.

Verslininkai porą mėnesių stebėjo situaciją jau ketvirtus metus dirbančioje krautuvėlėje Kėdainių senamiestyje. Per karantiną pasitvirtino, kad kėdainiečiai vengia didelio pirkėjų srauto prekybos centruose ir vis dažniau užsuka į mažas krautuvėles. Tai krautuvėlės „Ragauk“ savininkams  suteikė drąsos antrosioms įkurtuvėms.

Per karantiną pasitvirtino, kad kėdainiečiai vengia didelio pirkėjų srauto prekybos centruose ir vis dažniau užsuka į mažas krautuvėles.


„Naujojoje parduotuvėje siūlome panašias prekes, kokios parduodamos senamiesčio „Ragauk“, – sako krautuvėlės bendrasavininkas Rimantas Mačiulskis. – Mėsa ir rūkyti gaminiai, duona, pieno produktai, kruopos ir miltai, sveikuoliški užkandžiai ir produktai, uogos, daržovės… Neabejojame, kad pirkėjai padiktuos ir kitokius poreikius, stengsimės prisitaikyti prie jų. Mūsų pirkėjai jau seniai įsitikino, kad galima visko, ko reikia nusipirkti be grūsties prekybos centruose.“

Greta tako į Gegučių parką įsikūrusioje parduotuvėje eidami į parką kėdainiečiai ras sulčių, vandens.

„Būtinai pasiūlysime gaivinančių ledų. Šiuo metu vyksta derybos su smulkiais gamintojais, gaminančiais ledus tik iš natūralių produktų, taip pat becukrius ir veganiškus ledus“, – artimiausią perspektyvą pristato verslininkai. Planuojama prekiauti ir kava išsinešti.

Panašios naujienos