Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokyklose, Kristinai Bartašiūtei už profesionalumą, atsakingumą, kruopštumą, pareigingumą ir savanorystę, įgyvendinant pavestas visuomenės sveikatos priežiūros funkcijas ir įveikiant naujus iššūkius, susijusius su pandemijos valdymu rajone įteikta savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos nominacija „Metų specialistas 2020“.

Visuomenės sveikatos klausimai pastaraisiais metais tapo ypač aktualūs. Pandemija išryškino sveikatos prevencijos, higienos įpročių, infekcijų valdymo svarbą. Norėdama atkreipti dėmesį į visuomenės sveikatos svarbą ir ja besirūpinančių specialistų darbą Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) jau penktą kartą surengė „Metų specialisto“ apdovanojimus.

„Dėl šiemet susiklosčiusios ekstremalios situacijos negalime organizuoti iškilmingo apdovanojimų renginio, tačiau pati apdovanojimų reikšmė šiemet dar didesnė. Juk savivaldybių visuomenės sveikatos specialistai jau visus metus greta įprastinio rūpinimosi gyventojų sveikata aktyviai talkina ir kovoje su pandemija, tad nusipelnė deramo įvertinimo ir nuoširdžiausių mūsų visų padėkų“,  – sakė SVSBA Tarybos pirmininkė Neringa Tarvydienė.

„Neabejojame, kad „Metų specialisto“ apdovanojimai naudingi ne tik mūsų biurams, bet ir gyventojams. Juk puikiai dirbantis, motyvuotas visuomenės sveikatos specialistas kuria daugiau pridėtinės vertės vietos bendruomenei. Džiaugiamės, kad konkurencija kasmet auga – vadinasi, ir mūsų specialistai kasmet tobulėja“, –  teigė Asociacijos Tarybos pirmininkė.

,,Mano profesijoje – daug iššūkių ir atsakomybės, tačiau tuo pačiu ši profesija man labai svarbi, nes savo darbu galiu būti tas šviesos spindulėlis, skleidžiantis žinias apie tai, kas mums svarbu, tai – mūsų sveikata. Metų specialisto apdovanojimas – tai mano nuveiktų darbų įvertinimas ir motyvacija neprarasti ryžto ir pastangų atliekant savo darbą, padėti kiekvienam prašančiam pagalbos, bendrauti ir bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų“, – sakė visuomenės sveikatos specialistė Kristina Bartašiūtė.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija. Visuomenės sveikatos biurų asociacija vienija 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biurus, kurie vykdo valstybės deleguotas funkcijas visose šalies savivaldybėse.

„Dirbant įstaigoje, kuriai pavesta vykdyti daug valstybinių visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų ir susiduriant su naujais iššūkiais ir užduotimis, svarbiausia yra turėti profesionalius, patikimus, sąžiningus, atsakingus, pareigingus darbuotojus. Labai daug ir tik gerų žodžių galiu pasakyti apie nominantę Kristiną Bartašiūtę, kuri Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirba nuo 2008 metų“, – akcentavo direktorė Danguolė Avižiuvienė.

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos, „Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos