Nuo šios savaitės esminius darbus, kuriuos prižiūri Kėdainių seniūnija, rajono savivaldybės administracija aptars su miesto seniūno pavaduotoju bei atsakingais specialistais. Miesto seniūnas Valentinas Tamulis atleidžiamas nuo prievolės dalyvauti pasitarimuose su tiesioginiu savo vadovu, rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Ovidijumi Kačiuliu. Šis sprendimas priimtas norint išvengti tolimesnio jau prasidėjusių politinių batalijų eskalavimo taip išvengiant bereikalingo politikavimo koncentruojantis į miesto bei viso rajono gyventojams aktualių problemų sprendimą.

Nustebino seniūno kaltinimai

Kėdainių seniūnijos vadovo V. Tamulio viešas pareiškimas apie neva patiriamą spaudimą, kuris, anot jo, pasireiškia prievole dalyvauti savivaldybėje vykstančiuose pasitarimuose, sukėlė nemažai diskusijų. Juolab esą patiriamą savivaldybės vadovų spaudimą miesto seniūnas tapatina su jo sprendimu artėjančiuose vietos savivaldos rinkimuose siekti rajono mero posto.

„Galiu pasakyti, kad susitikimuose aptariami einamieji klausimai, derinama darbų eiga. Jokio spaudimo, nei psichologinio, nei kitokio pobūdžio, miesto seniūnui tikrai niekas nėra daręs. Tai darbiniai vadovo ir jam atskaitingo darbuotojo pasitarimai, kurie nuolat vyksta visose įstaigose bei įmonėse, tiek privačiose, tiek ir valstybinėse“, – „Kėdainių mugei“ sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Visi suprantame, jog prasidėjo rinkimų kampanija, kurioje mero posto siekti norintis ir tai viešai pareiškęs Kėdainių miesto seniūnas aktyviai veikia. Gaila, kad mano ir kitų rajono savivaldybės vadovų adresu pasipila tikrovės neatitinkantys teiginiai apie neva daromą spaudimą, o susitikimai ir einamųjų reikalų aptarimas vadinamas vos ne susidorojimo priemone.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis.

Jis taip pat sakė esantis nustebęs, jog dalykinius pasitarimus miesto seniūnas prilygino jokios naujos neduodančiu laiko gaišimu. Pasak O. Kačiulio, tai neatitinka realybės ir prasilenkia su elementaria logika. Juolab kiti rajono savivaldybės administracijos padalinių vadovai, su kuriais O. Kačiuliui neretai tenka susitikti ir kelis kartus per dieną, nieko nepanašaus nėra pareiškę.

Dalyvauti pasitarimuose nereikės

„Visi suprantame, jog prasidėjo rinkimų kampanija, kurioje mero posto siekti norintis ir tai viešai pareiškęs Kėdainių miesto seniūnas aktyviai veikia. Gaila, kad mano ir kitų rajono savivaldybės vadovų adresu pasipila tikrovės neatitinkantys teiginiai apie neva daromą spaudimą, o susitikimai ir einamųjų reikalų aptarimas vadinamas vos ne susidorojimo priemone“, – konstatavo O. Kačiulis.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus, siekiant išvengti prasidėjusių politinių batalijų eskalavimo, seniūnas atleidžiamas nuo prievolės dalyvauti savivaldybėje vykstančiuose darbiniuose susitikimuose.

Darbų eigą aptars su pavaduotoju

„Mūsų tikslas – koncentruotis į žmonėms aktualius darbus, kurių, baigiantis metams, yra iš tiesų nemažai. Tikrai nenorime, kad tam trukdytų rinkiminę kampaniją akivaizdžiai pradėjusio darbuotojo bandymai dirbtinai kelti politizuotas problemas, nepagrįsti kaltinimai. Todėl nusprendėme, jog racionaliausias būdas išvengti nereikalingų batalijų – darbinius reikalus nuo šiol aptarti su miesto seniūno pavaduotoju“, – sakė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vadovas O. Kačiulis.

Šie neesminiai pokyčiai, pasak O. Kačiulio, nereiškia, jog miesto seniūnas nušalinamas nuo pareigų, ar kitaip suvaržoma jo veikla.

„Seniūnas toliau vadovauja miesto seniūnijai, vykdo užduotis, ką darė iki šiol. Keičiasi tik tai, kad nuo šiol į pasitarimus savivaldybėje kviečiamas jo pavaduotojas“, – reziumavo O. Kačiulis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.