Kėdainiuose įsikūrusi, socialiai atsakinga logistikos įmonė ,,LINĖJA transport“ Kovo 8-osios proga originaliai pasveikino miesto moteris.


Ryškiai raudonas antikvarinis automobilis Kėdainių senamiesčio gatvėje, ant kurio užrašas ,,Dovana viduje“. Tokia intriguojančia žinute kėdainietės buvo kviečiamos atsisėsti į transporto priemonę, kurioje jų laukė gėlės ir malonus pasivažinėjimas po senamiestį skambant gyvai muzikai.

Netikėčiausios emocijos užfiksuotos nuotaikingame video įraše.

,,Mūsų kolektyvas visada mini šventes ­– manome, kad tai stiprina bendradarbiavimą, ugdo kūrybiškumą. Tačiau šiais metais nusprendėme primintivisoms miesto moterims, kokios jos nuostabios!“ ­– teigia Tarptautinės moters dienos ,,performanso“ Kėdainiuose iniciatorius, įmonės vadovas Gediminas Norkus.

Už spalvingai papuošto automobilio vairo sėdo ir gerą nuotaiką moterims dovanojo žinomas televizijos laidų ir renginių vedėjas Marius Vasilevičius. Muzikos grupės ,,Intervalai“ narys Vygantas Bemovas padovanojo romantiškas melodijas skambindamas gitara.

Unikaliomis idėjomis garsėjanti įmonė aktyvi socialinėse medijose: drąsiai dalinasi įmonės renginių akimirkomis, atvirai didžiuojasi kolektyvo narių pasiekimais, o ištikimiausius sekėjus nepalieka be naudingų ir šmaikščių dovanų.


,,LINĖJA transport“ skiria didelį dėmesį socialinėms problemoms, o tradiciškai siunčiamas kalėdines dovanas partneriams ar klientams nepabūgsta iškeisti į paramą sergantiems vaikams.

,,Esame neabejingi ir manome, kad kiekvienos įmonės pareiga būti socialiai atsakingai ir, kas be ko, gerbti miestą, kuriame yra įsikūrusi. Didžiuojamės Kėdainiais ir čia gimstamomis idėjomis“, ­– sako G.Norkus.