Ketvirtadienį Kėdainiuose Lietuvos moterų krepšinio lygos B diviziono rungtynėse kėdainietė Agnė Antanavičiūtė surinko dvigubą dublį ir jos vedama Kėdainių SC (9-13) iškovojo 9 pergalę. Kėdainių klubas rezultatu 78:61 (26:11, 22:20, 15:11, 15:19) įveikė Vilniaus „DPV“ (6-12).

Kėdainių komandai Agnė Antanavičiūtė per 29 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Brigita Turskytė, per 28 minutes pelniusi 16 taškų (2/7 dvit., 4/6 trit.). Ji taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Jurga Chmara, kurios sąskaitoje per 24 minutes buvo 7 taškai (3/6 dvit., 1/1 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 12 naudingumo balų.

Kėdainių SC: Brigita Turskytė (2/7 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 2 blok.) ir Agnė Antanavičiūtė (6/9 dvit., 14 atk. kam., 5 kld., 26 naud.) po 16, Ieva Ambrazaitė (3/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Loreta Sulimaitė (5/13 dvit., 5/9 baud., 6 rez. perd., 5 kld.) po 15, Eglė Kurilkinienė 9 (3/4 trit., 5 rez. perd.).

Kitas LMKL B diviziono rungtynes Kėdainių SC merginos žais balandžio 13 d., ketvirtadienį, Kėdainiuose su Kauno LSMU (12-9) studentėmis.

Nuotraukoje – A. Antanavičiūtė (Kėdainių SC). (LMKL nuotr.)