Paralimpiečių gilė” atkeliavo į Kėdainius ir papuošė du mūsų sporto infrastruktūros objektus – Kėdainių areną ir Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų kompleksą.

Tai reiškia, kad abu sporto objektai turi žmonėms su negalia draugišką aplinką, čia sudarytos sąlygos ir stebėti sporto varžybas, ir sportuoti.

Specialius gilės lipdukus, patvirtinančius negaliai draugišką šių sporto objektų aplinką, šauniesiems kėdainiečiams įteikė sprinteris, Europos žmonių su negalia vicečempionas Danas Sodaitis ir Lietuvos paralimpinio komiteto plėtros vadovė Asta Narmontė.

„Paralimpiečių gilė”. (LT paralimpinio komiteto nuotr.)

Ir areną, ir kompleksą galima rasti mobiliojoje programėlėje „Parateam“ esančiame virtualiame negaliai draugiškų sporto infrastruktūros objektų žemėlapyje. Iš viso šiame žemėlapyje – daugiau nei 220 sporto objektų, išsibarsčiusių visoje Lietuvoje – miestuose, miesteliuose, kaimuose ir gyvenvietėse.

Programėlėje taip pat galite skaityti aktualiausias Lietuvos ir pasaulio paralimpinio sporto naujienas, susipažinti su paralimpiečiais ir sužinoti įkvepiančias jų istorijas. (Kaip atsisiųsti programėles – informacijoje Kėdainių SC feisbuko paskyroje – red. past.).

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Kėdainių SC inf. ir nuotr.

Titulinėje nuotraukoje – (iš kairės) D. Sodaitis ir Kėdainių SC direktorius Tomas Pakštys.

Panašios naujienos