Kėdainių Rotary klubas užvertė dar vieną lapą – savaitgalį klubo vairą perėmė Jonas Talmantas.

Prie klubo vairo stojęs Jonas Talmantas (dešinėje)  neslėpė, jog prezidentavimo patarimų klaus ir  užpernykščio prezidento Gintauto Pelegrimo.

Prie klubo vairo stojęs Jonas Talmantas (dešinėje) neslėpė, jog prezidentavimo patarimų klaus ir užpernykščio prezidento Gintauto Pelegrimo.

Rotariečiai, gyvenantys pagal nustatytą tvarką, klubui vadovauja tik metus, o vėliau atsakingas vadovavimo pareigas perima vis kitas organizacijos brolis.

J. Talmantas tapo septynioliktuoju klubo prezidentu. Jis Rotary vairą perėmė iš Juozo Baniotos.

„„Mūsų darbai ne itin viešinami, tačiau per metus jų susikaupia nemažai: parėmėme ne vieną projektą, padėjome ne vienam, kam labiausiai reikėjo paramos. Mes gerus darbus darome iš savų lėšų, tad labai atsirenkame tuos, kam suteikti paramą. Be to, dalyvaujame ir tarptautiniuose projektuose, vis atsiranda galimybių padėti ligoninei, neįgaliesiems. Darome tai, kas mums atrodo svarbu“, -teigė naujasis Kėdainių Rotary klubo prezidentas.

Ūkininkų sąjungai ne vienerius metus vadovaujantis J. Talmantas sakė, kad dar vienos pareigos jam pačiam bus nemažas iššūkis: „Teks derinti visus darbus. Vadovaudamas šalies ūkininkams išmokau labai planuoti laiką ir darbus, tad ta patirtis pravers ir stojus prie rotariečių vairo. Mes renkamės kiekvieną pirmadienį ir aptariame aktualiausius reikalus. Turiu sumanymų aktyviau išjudinti projektinę veiklą. Tarėmės su broliu Zenonu Strusevičiumi, kuris turi patirties projektų rengime. Tad tikiuosi, kad per artimiausius kelerius metus pavyks nuveikti kažką naudingo ir prasmingo.“

Kėdainių Rotary klube – 21 narys.

Kėdainių Rotary klube – 21 narys.

Kėdainių Rotary klubo garbės narys Vitolis Laumakis brolių veiklą vertina maždaug vidutiniškai – šešiais balais iš dešimties: „Labai aukšto įvertinimo negalime tikėtis, nes į klubą yra susibūrę itin veiklūs ir užimti žmonės, turintys begales įsipareigojimų. Todėl siekti judėjimo idėjinių tikslų mums ne visada pavyksta. Gaila, kad labai vangiai plečiasi mūsų klubas, nes esame įsispraudę į griežtus naujokų priėmimo rėmus. Galbūt nauji kraštiečiai į mūsų veiklą įneštų naujovių ir veiklumo. Tačiau plėtra mūsų klube – gana subtilus klausimas.

Džiaugiamės tuo, ką turime: susitinkame, bendraujame, darome gerus darbus.“

Šešioliktąjį gimtadienį atšventusiame Kėdainių Rotary klube šiuo metu 21 narys.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Rotary

    Achuenas klubas, iš straipsnio nesuprasi, nei ką jis veikia, nei kam jis naudingas. Tokių klubų jei nebus, tai niekas ir nepasiges.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.