Tarp apdovanotųjų - ir Kėdainių "Aušros" sporto ir sveikatinimo pagrindinė mokykla.

Tarp apdovanotųjų – ir Kėdainių „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinė mokykla.

Jau penkioliktus metus po Lietuvą prieš šventes važinėjantis Kalėdų karavanas užsuko ir į Kėdainius. Trys dideli sunkvežimiai atvežė sportinio inventoriaus, kuris buvo padovanotas keturioms, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) globojamoms mokykloms. Vienai mokyklai skirtos paramos suma viršija 3 tūkst. litų.

Į Didžiosios Rinkos aikštę, kurioje vyko karavano sutikimas, susirinko Labūnavos, Truskavos, „Aušros“ sporto ir sveikatinimo pagrindinių mokyklų bei Specialiosios mokyklos mokiniai. Šioms ugdymo įstaigoms ir buvo perduotas įvairus sporto inventorius: kamuoliai, šokdynės, lankai, krepšiai sportinei aprangai susidėti, sportinė avalynė.

Dovanos visada nuteikia džiugiai

Į susitikimą su mokiniais ir mokytojais atvyko ne tik Kalėdų senelis, bet ir 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių kandidatas, buriuotojas Juozas Bernotas. Jis, žvarbią popietę bendravo su vaikais, pademonstravo mankštos pratimus.

Kartu Kėdainiuose svečiavosi ir buriuotojas Juozas Bernotas, kandidatas į Rio de Žaneiro olimpiadą.

Kartu Kėdainiuose svečiavosi ir buriuotojas Juozas Bernotas, kandidatas į Rio de Žaneiro olimpiadą.

„O kodėl gi ne? – klausimu į klausimą, kodėl sutiko dalyvauti šiame Kalėdiniame karavane, atsakė J. Bernotas. – Ateina bene gražiausios metų šventės, tad norisi kažką gero padaryti. Vos vakar grįžau iš varžybų Australijoje, tad kol kas su šia gražia akcija aplankiau tik Kėdainių miestą. Labai džiaugiuosi čia būdamas ir prisidėdamas prie inventoriaus dovanojimo“, – šypsojosi Lietuvos olimpinė viltis.

„Dovanos labai džiugiai nuteikia – labai smagu, kad patekome tarp apdovanotųjų mokyklų. Žinoma, visa parama bus panaudota vaikų lavinimui, sportiniams rezultatams bei sveikatai. Tokia parama mums yra tikrai labai reikalinga. Dovanų labai laukė ir vaikai – kartu svarstėme, ką gausime ir nekantraudami laukėme atvykstančio karavano“, – sakė Specialiosios mokyklos direktorius Juozas Jančius.

Gauta rekordiškai daug paramos

Kamuoliai, šokdynės, lankai - visas sportinis inventorius iškeliavo į keturias rajono mokyklas.

Kamuoliai, šokdynės, lankai – visas sportinis inventorius iškeliavo į keturias rajono mokyklas.

Pasak Mildos Butkienės, Kalėdų karavano koordinatorės ir organizatorės, šios rajono mokyklos pasirinktos, nes aktyviai skatina vaikų ir jaunimo fizinę sveikatą, sportavimo kultūrą. „Iš viso sportiniu inventoriumi bus apdovanotos 43 šalies ugdymo įstaigos. Skaičiuojame, kad iš viso bus paaukota arti 7 tūkst. sportinio inventoriaus vienetų. Džiugu, kad šiais metais dovanų surinkta rekordiškai daug – tiek finansine, tiek ir kiekio prasme. Kiekvieną dieną sunkvežimiai išvažiuoja pilnutėliai“, – sakė M. Butkienė.

Šiemet Kalėdų karavanas aplankys 10 miestų ir dovanos Lietuvos institucijų, savivaldybių, LTOK partnerių bei žmonių paaukotą inventorių.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.