Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad šiandien iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų yra gauta informacija apie teigiamą COVID-19 testą, nustatytą 51 metų moteriai, gyvenančiai Kėdainių rajone


Atvejo epidemiologinės diagnostikos metu išsiaiškinta, kad asmuo neturėjo kontakto su galimai COVID-19 sergančiu asmeniu, ligos simptomų neturi – tyrimas buvo atliktas patekus į VšĮ Kėdainių ligoninė priėmimo skyrių dėl kitų priežasčių. Siekdamas suvaldyti užkrečiamųjų ligų plitimą, NVSC vykdo COVID-19 atvejo epidemiologinį tyrimą (apklausia asmenis, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes, sąlytį turėjusius asmenis bei kitą epidemiologiškai svarbią informaciją). Nustatinėjami asmenys, galėję turėti kontaktą gydymo įstaigoje. Ligonė nuo 2020-06-16 nedirbo. Su darboviete yra susisiekta,  nustatinėjami galimi kontaktiniai asmenys.

Tiksliai žinoma, kad moteris 2020-06-13 viešuoju transportu vyko į Tilto g. esančią parduotuvę „Iki“ (apie 10 val.), po to į „Lidl“ parduotuvę (apie 12 val.).  COVID-19 atvejo epidemiologinė diagnostika tęsiama.

Labai prašome gyventojus laikytis visų apribojimų,  nurodymų ir rekomendacijų.  

Panašios naujienos