Šiemet, spalio 1-ąją Kėdainių PSPC sukako 25 metai. Jubiliejinį gimtadienį šiemet švenčia 318 centro darbuotojų, iš jų 74 gydytojai, 150 slaugytojų.

„Tikimės, kad ši proga svarbi ir daugiau nei 39 tūkst. mūsų įstaigoje prisirašiusių pacientų. Pastaraisiais metais, patyrę ne vieną iššūkį ir išbandymą, atlaikę ne vieną pandemijos bangą ir įgiję naujos patirties, šiandien drąsiai galime pasakyti – užsigrūdinome, atsinaujinome, subrendome“, – teigiama Kėdainių PSPC pranešime.

,,Šiandien minime Kėdainių PSPC 25- ąjį gimtadienį, jaunatvišką, bet kartu ir brandų. Per ketvirtį amžiaus buvo nuveikta daug ir sudėtingų darbų ir tik jų dėka įstaigą matome tokią, kokia ji yra. Bet tai ne pastatai, ne kabinetai ir ne naujai dažytos sienos – tai mes visi.

Tai daugiau nei 300 darbuotojų, žmonių, kasdien dirbančių bendru tikslu, beveik 40 tūkst. pacientų, kurie išreiškė pasitikėjimą būti kartu su mumis. 25-tieji metai reikalauja iš mūsų pokyčių, kad būtume veržlesni, kad siektume daugiau.

Mieli kolegos, mes esame įstaiga, mes būsime pokytis ir šiandien noriu visus pasveikinti ir palinkėti – neužmirškime meilės savo darbui, tikėkime tuo, ką darome, neužmirškime lojalumo šiai įstaigai, bendraukime, bendradarbiaukime, mokykimės vieni iš kitų ir veskime šią įstaigą vilties ir sėkmės keliu. O šiandien, atviromis širdimis priimkime mums skirtus gražius žodžius ir gerus linkėjimus“ – šventiniame renginyje kalbėjo Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė.

J. Kleivienė kolektyvui perdavė linkėjimus ir sveikinimus nuo ilgametės įstaigos direktorės Audronės Rimkevičienės.

Įstaigos bendruomenę taip pat sveikino kolegos, rajono vadovai, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai.