Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pasiūlymui ir skyrė pareigūnams 1,338 mln. eurų. Šios lėšos bus skirtos išlaidoms darbo užmokesčio priemokoms ir mokėjimams už darbą švenčių dienomis, taip pat už viršvalandinį darbą kompensuoti tiems VRM pavaldžių įstaigų pareigūnams ir kitiems darbuotojams, kurie tiesiogiai dalyvavo suvaldant ekstremaliąją situaciją.

VRM ministrės patarėja Božena Zaborovska-Zdanovič „Kėdainių mugei“ sakė, kad paskelbus ekstremalią situaciją pareigūnams buvo mokami priedai už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą.

„Tuos priedus mokėjo tarnybos iš savų asignavimų, o vėliau kiekvieną mėnesį teikė ministerijai informaciją, kokia yra suma ir kiek turėtų būti kompensuota. Ministerija savo ruožtu kreipiasi į Vyriausybę ir prašo lėšų kompensavimo. Toks yra kompensavimo mechanizmas ir tarnybos lėšas atgauna“, – paaiškino B. Zaborovska-Zdanovič.

Priedai pareigūnams buvo mokami su balandžio, gegužės ir birželio atlyginimais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai patvirtino, kad visi karantino metu dirbę pareigūnai, taip pat ir Kėdainių, gavo, atitinkamai veiklos pobūdžiui ir rizikingumui, 10 arba 20 proc. priedą.

Lėšos bus skirtos Policijos departamentui, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui, Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Viešojo saugumo tarnybai, Migracijos departamentui, Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centrui.

Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose statutinėse tarnybose dirba apie 16 tūkst. pareigūnų.

„Kėdainių mugės“ ir VRM inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.