policija ntRugpjūčio 6–8 dienomis Kėdainiuose šurmuliuos miesto šventė „Vidury Lietuvos“. Tris dienas įvairūs renginiai, pasirodymai, koncertai, mugės vyks miesto stadione, muziejuose, senamiestyje, parke, aikštėse, arenoje bei kitose Kėdainių vietose.

Žmonių ir eismo saugumu tomis dienomis rūpinsis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, kuriems talkins ir policijos rėmėjai. Jie patruliuos renginių vietose, ribos eismą sportinių varžybų metu.

Kėdainių centre, Knypavos Rinkos aikštėje, nuo 13.00 iki 17.00 val. bus įsikūrusi Kauno apskrities policijos reprezentacinė palapinė, kurioje bendruomenės pareigūnės dalins informacinę medžiagą, atsakys į gyventojų klausimus. Su vaikais bendraus Amsis, kinologai iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės rodys tarnybinių šunų pasirodymus, o patruliai pristatys tarnybinius motociklus. Bus galima susipažinti su policijos naudojamomis specialiosiomis priemonėmis. Taip pat gyventojai pamatys prevencinius automobilius su saugos diržų ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginiais.

Pareigūnai tikisi, kad šventė praeis saugiai ir be incidentų. Elgdamiesi atsakingai ir teisėtai, laikydamiesi visuomenėje priimtų normų, būdami supratingi, atidūs vieni kitiems prisidėsime, kad šventinė nuotaika nedingtų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.