Savaitgalį Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuotose medžioklinio šaudymo varžybose ,,Medžioklės rago“ taurei laimėti sėkmė lydėjo ir kėdainiečius. Jie net 8 kartus lipo ant prizininkų pakylos, o kėdainiečių moterų komanda iškovojo pagrindinį prizą.

14 kartą surengtose respublikinėse varžybose, šį kartą vykusiose Švenčionių rajone, EHUNT šaudymo centre, dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – net 56 komandos, kurias sudarė 168 dalyviai. Jie rungėsi trijose rungtyse: šaudė į bėgantį šerną, skriejančias lėkšteles ir į stovinčius taikinius.

A grupėje varžėsi sportuojantys medžiotojai (19 komandų, 57 dalyviai), B grupė, skirta medžiojantiems dalyviams, buvo gausiausia. Joje varžėsi net 26 komandos (78 dalyviai). Savo akies bei rankos taiklumą išbandė ir moterys, varžybose dalyvavo 11 komandų (33 dalyvės).

Nors konkurentų buvo daug ir stiprių, Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijai atstovavę dalyviai net 8 kartus buvo kviečiami ant prizininkų pakylos. Ypač gerai sekėsi kėdainietėms moterims. Jų komanda, kurią sudarė Jovita Bielskienė, Gabija Stanislovaitytė ir Urtė Hofmanaitė savo grupėje užėmė 1-ąją vietą ir buvo apdovanotos įspūdingai atrodančiu apdovanojimu – ,,Medžioklės rago“ taure.

Kaip pasakojo viena iš nugalėtojų Jovita Bielskienė, laimėti varžybose nebuvo labai lengva, nes kasmet atsiranda naujų veidų, visi dalyviai daug treniruojasi. Ji pati tokiose respublikinėse varžybose dalyvavo antrąsyk.

Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos narių gretose šiuo metu yra 46 medžiotojos moterys. Kai kurios išdrįsta dalyvauti ir varžybose. Tai gera proga pasitikrinti savo įgūdžius ir juos dar labiau tobulinti.

Asmeninėje įskaitoje šįsyk geriausiai šaudyti sekėsi Gabijai Stanislovaitytei. Ji nugalėjo savo varžoves ir Europeikos rungtyse, šaudant į stovinčius taikinius, ir į bėgantį šerną. Compak rungtyje, šaudant į skriejančias lėkšteles, 1 vietą iškovojo kėdainietė Urtė Hofmanaitė , o Gabija Stanislovaitytė buvo antra. Jovita Bielskienė šaudymo į bėgantį šerną rungtyje užėmė 3 vietą.

Tarp vyrų Compak rungtyje 2 vietą pelnė Andrius Misevičius.

Viršelio nuotr.: Visas varžoves įveikusios kėdainietės (iš kairės) Gabija Stanislovaitytė, Jovita Bielskienė ir Urtė Hofmanaitė iškovojo įspūdingą ,,Medžioklės rago“ apdovanojimą. (Organizatorių nuotr.)